Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viszonyulnátok egy...

Hogyan viszonyulnátok egy olyan főnökhöz akit letöltendőre ítéltek de még hónapokig nem kell bevonulnia, így még hónapokig a főnökök lesz?

Figyelt kérdés

Csak januárban kell bevonulnia, így addig a főnök marad a munkahelyen. Amit elkövetett az mind gazd jellegű bűncselekmény + okirathamisítás ennyit tudni, de ez elég is mert a gazd bűncselekményeket konrkétan itt, ezen a munkahelyen művelte (hamis számlázás stb)


Hogyan viszonyulnátok egy ilyen főnökhöz? Hogyan tűrnétek hogy egy bűnöző (immáron kimondhatóan bűnöző hiszen jogerős lett...) ugat nektek mint főnök?


2019. szept. 26. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Felmondanék.
2019. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De már csak 4 hónapot kell kibírni és garantáltan új főnök lesz. Akkor is?
2019. szept. 26. 08:30
 3/14 A kérdező kommentje:
És a vicc hogy szekus cég. Értitek! Ők vannak megbízva személy és vagyonvédelemmel, bizalmi munka, pont egy ilyen cég, ahol a főnök megy a sittre.
2019. szept. 26. 08:31
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sok helyen megy a huncutság a számlával, ettől még nem mondanék fel és nem is néznék rá máshogy. Üzletben csak úgy tudsz fent maradni, ha vagy elég leleményes. Nem sok olyan cég marad talpon, aki mindent az első percről kezdve jogilag teljesen tisztán csinál.


Mondjuk, ha pl valami erőszakos bűncselekmény miatt ítéltèk volna el vagy esetleg gyilkosságért én is lelépnék...

2019. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"aki mindent az első percről kezdve jogilag teljesen tisztán csinál."


de azért mégse szokott egy átlag cégnél a főnök a börtönben lenni.

2019. szept. 26. 08:34
 6/14 A kérdező kommentje:

" ha vagy elég leleményes"ű


Hát ő nem volt, mert lebukott...

2019. szept. 26. 08:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem mondanék fel. Esetleg elmennék 2 hét táppénzre, meg kivenném a maradék szabimat, ha kiadja, de valahogy túlélném, ha amúgy a munka minden más szempontból jó.


Egy irodában vagytok?

2019. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiben változtatja ez meg a munkakörülményeidet az eddigihez képest?

Most, hogy ez kiderült, már rosszabbul bánik veled mint eddig, vagy változott bármi más?

Ha nem, akkor nem értem a kérdést sem.

2019. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egy biztonsági cégnél dolgoztam,ami teljesen legálisan csinált mindent.Ezért biztos nem mondanék fel.Ugyanúgy viszonyulnék hozzá,ha engem nem érint az ő hülyesége.
2019. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Okirathamisító szekusfőnök? Mi lett az alkoholista alapítványi iskolaigazgatóval? Munkahelyet váltottál? Akkor mégis akad más, mint közmunka?
2019. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!