Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy viszonyulnátok egy...

Ti hogy viszonyulnátok egy ilyen munkáltatóhoz?

Figyelt kérdés

1 hete voltam próbanapon egy cégnél.. már az is kicsit érdekes, hogy ezt sem fizették, de emellett még eltudtam siklani, tekintve, hogy nap végén mondták, hogy megfeleltem és felvesznek..

Másnap fel is mondtam az előző helyen és mentem az új helyre, mert azt mondták, hogy kész lesznek a papírok.


Hát semmilyen papírt nem kaptam, mert ők úgy szeretnék, hogyha letelt a felmondási időm akkor jelentsem be magam munkanélkülinek és úgy kapnának utánam valami kedvezményt, ha így alkalmaznak. Komolynak tűnt a szándék, de ismerőseim húzták a szájukat. Én lennék túl naiv tényleg?


Lenne egy másik hely is közben, ahonnan visszajeleztek és szerződést is írnának, amint rábólintok.Mi legyen?


2019. máj. 31. 10:32
 1/6 Pillér2 ***** válasza:
100%
Én a szerződés után fordulnék. Már csak, azért is, mert gondolj bele mi lehet annál a cégnél, ahol be sem akarnak jelenteni. Mennyi mindenben csalhatnak, ilyenek alá ne add a lovad.
2019. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért kérte az új munkáltató, hogy jelentkezz be a munkanélkülire, mert ha munkanélkülin vagy és úgy vesz fel akkor ő kap az államtól érte támogatást rád pár hónapig. Így anyagiakban jobban megéri neki munkaügy után felvenni téged. Sokan csinálják semmi extra.
2019. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mennék a másik helyre.
2019. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A biztosat választanám, ez esetben a szerződést. Pláne, hogy próbanap nem létezik, ha dolgoztat és nen jelent be, akár alkalmival, az fekete munka. Ebből a munkáltatóból nem kérnék.
2019. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nem fizetett próbanap megemlítésekor lezártam volna a kommunikációt velük. Ilyen nincs.
2019. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerződéses munkát választanám.
2019. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!