Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik melót választanátok?

Melyik melót választanátok?

Figyelt kérdés
Inkább elmennél gyárba vagy bevállalnád, hogy pár hónapig örömlány leszel? Persze nem az az utcai, hanem lakásos, pár hónapig csak amig nem állnál jobban anyagilag.
2019. okt. 1. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Inkább a gyár, ha nincs más választásom.
2019. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok , volt lehetőségem több esetben koros vagy idősebb nöket penzert szexelni , kihagytam . Nem tetszettek elveim vannak . Magwnügy ki mit tesz erkölcsileg főleg a törvények jogi megfogások lényegtelenek .
2019. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Ha ilyen felmerűlne bennem akkor már el is döntöttem.... ki fog robotolni azért a kevés pénzért, inkább fogadok jött ment esetenként retkeket csak, hogy legyen sok pénzem.. majd a lelkiismeret meg ha fejlődik a gondolkodáson és lesz ideológiám akkor meg a múlton rágódok és, hogy alá tettem magam bűnözőknek és hovatartozásom megaláztam ezért a pár millióért.


Bár én erkölcsös vagyok és fiú, tehát nekem az egész így jön le, a lányok ügye okosabbak...

2019. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Inkább a gyár 30/N
2019. okt. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

"volt lehetőségem több esetben koros vagy idősebb nöket penzert szexelni , kihagytam . Nem tetszettek elveim vannak"

Hát csak úgy megsúgom, hogy a "nem tetszettek" és az "elveim vannak" két egymásnak eléggé ellentmondó érv...

2019. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
A gyárat választanám. Nekem csak tisztességes úton megketesett vagy megadatott pénz kell!
2019. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csakis a gyár. Érzelmek nélkül nem tudok szexelni.
2019. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

5:

"Hát csak úgy megsúgom, hogy a "nem tetszettek" és az "elveim vannak" két egymásnak eléggé ellentmondó érv..."


Az egy elv, hogy ha valaki nem tetszik neki, akkor pénzért sem szexel vele.

2019. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én már csak a jövendőbeli gyereke(i)m miatt sem tenném, nem csodálnám, ha utálnak mint a szrt, mert képtelen voltál, voltam, dolgozni (tanulni), utána nézni melyik 1hetes-2honapos tanfolyammal kereshetnék (értelmes) pénz.

Gyári meló, plusz tanulás, plusz kitörnék a mocsokból.

2019. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és gyárban dolgozom pedig, ha szeretném biztos megtalálnám a módját annak, hogy prosti legyek. Igaz nem szalag mellett dolgozom és nem minimálbérért, de azt is megtenném, ha nem lenne más. Viszont nem nézem le a pénzért szexelő lányokat, több egyetemista ismerősöm is csinálja, és még nem is titkolják igazán.
2019. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!