Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan dolgoznád fel, hogy...

Hogyan dolgoznád fel, hogy valami olyannal nem tudsz már pénzt keresni, amivel régen tudtál, és elvileg jól fizető tevékenység?

Figyelt kérdés
Három éve van informatikus diplomám. Voltam munkanélküli is vele. De tudtam programozóként is pénzt keresni, voltak kisebb projektjeim, illetve volt állásom is benne, bár nem valami minőségi helyen. Még gyakornokként is kaptam pénzt programozásért. Most perpillanat rendszergazda vagyok, nem keresek jól vele. Programozóként nem is kapnék állást. Pedig tudom, amit akkor tudtam. 26/F

2019. okt. 1. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7 igen, ez a realitás, de attól még NEM NORMÁLIS. Nincs rendjén hogy legalapabb állásra is minimum 3 év tapasztalat kell.


#10 ebből az jött le hogy te soha nem voltál a közelében sem hogy lrogramozó legyél.

2019. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Számomra is az a szomorú, hogy pár éve még azt hangoztatták, hogy nem gyakornoki, hanem junior álláshoz elég, hogy ismerd a cégnél használt nyelv alapelemeit, egy kis algoritmikus gondolkodásmódot, legyen egy két kisebb projekted az adott nyelven/keretrendszerben, esetleg kis SQL és már mehetsz is állásra, várnak szeretettel. Ehhez képest most meg egy junior állásnál is kellene mindent tudnom a nyelvről, a keretrendszerről, és max kicsit lassabbnak szabadna lenni, mint a tíz éve ott dolgozó kolléga. Kb. olcsó Senior lett a Junior mára.
2019. okt. 2. 21:15
 13/13 anonim ***** válasza:
11, így van, soha nem dolgoztam IT területen, csak gyakornokkènt. Pont elég volt, rühelltem az utolsó 2 évet.
2019. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!