Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha feltűnően szimpatizál és...

Ha feltűnően szimpatizál és kivételezik velem a főnöknő az ellen kellene tenni valamit?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit a lányát látja bennem,mivel csak fiai vannak.A munkámat rendesen ellátom,nem szoktam panaszkodni másokra ha rákérdez akkor elmondom ami történt.Nagyon véd amikor kezdetekben egyesek finoman szemtelenek voltak velem és megtudta azonnal intézkedett.Sokakkal erélyesen,szemtelenül viselkedik,nem is ok nélkül.Másokkal korrektül viselkedik.Neha egy órával előbb hazaenged,mivel utazok múltkor beteg voltam akkor is mondta menjek el kucsit előbb. Szó nélkül adott múltkor több napot amikor kértem valamire. Ú gy érzem a közvetlen munkatársaim emiatt rosszallóan néznek rám bár ritkán mutatják.Múltkor megpróbáltak befeketíteni hogy valamit nem csináltam meg ami nem volt igaz mondták a főnöknőnek is,ő azonban erről nekem mondott semmit,gondolom nem dőlt be nekik.Finoman már egyikük célzott arra is,hogy van jobb menjek el.

2019. okt. 2. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szard le a tobbieket.
2019. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Protekcios vagy? Azokkal hasonlok
2019. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es nem vagyok.Neten keresztül tálaltam a munkát nyár elején
2019. okt. 2. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj semmivel és senkivel csak csináld a munkád tisztességesen, ha meg a főnök picit kivételezik veled azt élvezd ki. Ennyi.
2019. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!