Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez baj egy munkahelyen?

Ez baj egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Van egy kolléga, aki elég sunyi. Elegem lett belőle és a szemébe, mindenki előt megmondtam, hogy egy sunyi ember. Lehet ebből bajom a főnökség felé vagy nem?
2019. okt. 2. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet belőle gond, persze. Más kérdés, hogy ebből csinál-e ügyet a főnökség vagy nem.


A sunyiság miben nyilvánul meg? Van köze a munkához?


Minden esetre a jövőben ne munkaidőben a kollégák előtt kezdj el ordibalni, mert az rád sem vet jó fényt.

2019. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a főnökség kedvence, akkor kereshetsz másik állást.
2019. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Munkához van köze, nem a főnökség kedvence, elég sok panasz van rá a kolégáktól.
2019. okt. 2. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ,egyáltalán eljut e a fönökségig a dolog.

A melohelyemen egy 15 éve ott dolgozonak mondtam azt hogy szerintem nem normális,többen hallották de nem történt semmi.Mondjuk ha emiatt felmondtak volna nem is sajnáltam volna a melohelyet,ezután még 2évig ott meloztam és fönöke lettem az emlitett beosztottnak.

2019. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én munka miatt lehülyéztem egy kollégát némi üvöltözés keretében. Lehiggadtam, bementem a főnökhöz, elmondtam, hogy mi történt, elnézést kértem, hogy nem így kellett volna. Nem lett belőle semmi.
2019. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kiabálva mondtam, szép nyugodtan, csak annyit mondtad, hogy sunyi egy ember. Semmi hülye, semmi se volt.
2019. okt. 2. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy gond lenne az őszinteség bárhol is, legfeljebb nem veled fogják kibeszélni a másikat.

Én is csináltam szokatlan dolgokat, ha valaki nem volt szimpatikus és úgy éreztem engem is emleget.

Akikről tudtam, vagy véltem hogy nyaliznak azokra megjegyzést tettem ha az iroda felé ment vagy a műszakvezető irányába "Megyünk árulkodni? Ma miről lesz a téma?"


A vége az lett hogy, ne csináljam már felnőtt emberek vagyunk, ide dolgozni jár az ember(és ezt pont egy olyan felettes közli, akinek vagy hárman tuti besúgnak) az külön vicces hogy azzal fenyegetőznek hogy ha nem tudtok együtt dolgozni akkor szét raknak minket :D

2019. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem értem: ha ki merted mondani a véleményedet, akkor miért félsz?
2019. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!