Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon szemétláda vagyok...

Nagyon szemétláda vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem két srácot egy alkalmi munkahelyen, igazából ilyen maszekszerű melót képzeljetek el, amivel néha kiegészítettem a bevételt. Persze ők főállásban csinálják már évek óta. Egész jól össze is haverkodtam velük, csak az a baj hogy ez a két srác napi szinten tolja a kábítószert (füvet) Egyik nap kipróbáltam az egyik sráccal, és elég rosszul is lettem tőle, elmondták hogy ők lényegében csak ezért dolgoznak. A szüleik állják a kaját, szállást, lényegében erre megy el az egész pénzük. Aztán hazamentem és arra gondoltam miért kellene nekem egy ilyen baráti kör? Másnap este még összefutottam velük, megint be voltak lőve, és űzték a bizniszt várták a dealert. Ekkor elköszöntem tőlük és hazamentem, letiltottam a tel. számukat, és többet már nem megyek oda melózni sem.

2019. okt. 2. 23:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el! Sem így, sem úgy. De nem erőltették rád a dolgot, hogy neked is feltétlenül muszáj valamit tolnod, hogy ha ott vagy velük. Mindenkinek saját maga döntése az, hogy kipróbálja és/vagy csinálja a továbbiakban. Azért, mert például van jelen esetben 3 ember, akik közül 2 drogozik, és vagy Te, mint egyedüli aki többé kevésbé egészségesen él, attól függetlenül nem jelenti azt, hogy neked is drogozni kell, hogy úgymond "ne tűnj ki a sorból"! Csak erre akartam célozni. :D
2019. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!