Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltatók rossz szemmel...

A munkáltatók rossz szemmel nézik, ha egy férfinak nincs barátnője? Érdemes bekamuzni állásinterjún, hogy van?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Egy munkáltatót se érdekel, mint ahogy senki mást sem és ilyet nem is kérdezhetnek állásinterjú közben, szóval abszurd a kérdésed.
2019. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekli őket. Ezzel csak a nőket zaklatják.
2019. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem is értem hogy jönne ilyen szóba...
2019. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Én sem értem, ez egyáltalán minek merülne fel egy állásinterjún. Eddig egyetlen főnököm se tudott semmit a magánéletemről, pedig a legtöbbjükkel kifejezetten jó viszonyban voltam. Mondjuk én nő vagyok, nem tudhatom a férfiaknál hogy zajlik ez... Csak azt sejthetik, hogy nem vagyok férjnél, azt is csak azért, mert a lánykori nevem használom, de mondjuk az se egyenesen következik belőle.
2019. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Hol élsz te, barátom? :)

Esetleg abban az esetben szoktak odafigyelni a beosztottak magánéletére, vagy családi állapotára, ha olyan pozícióról van szó, ahol nem árt a nyugodt és biztos családi háttér. Pl. a Germanwings-tragédia után felmerült, hogy csak olyan ember lehessen pilóta, aki házas. Vagy pl. Otto Rehhagel fociedző se szerette a szingli focistákat, mert ők gyakran éltek kicsapongó életet.

2019. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Ezzel a nőket zaklatják.

Mert ha van kapcsolata, akkor előbb-utóbb gyerek is lesz.(a munkáltató szerint)

2019. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Állásinterjún nem érdekel senkit, legalábbis ilyenről még nem hallottam. Később viszont, ha 1-2 év után se lesz valakid, akkor megjegyzéseket fognak tenni, talán még a főnököd is.
2019. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezzel valóban a nőket zaklatják, másrészt érdemes nézegetni ezt:

2003. évi CXXV. törvény

az egyenlő bánásmódról és az esélyegyenlőség előmozdításáról.

Mo.-n inkább a munkatársak szeretnek ezen unalmukban foglalkozni.

2019. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Férfiként a kutyát nem érdekli szerintem hogy neked van e csajod, feleséged, egyéjszakásod. Ellenben a nőket hajjajj. Unokatesóm szegény az interjúkon folyamatosan azt tapasztalta hogy a magánélete volt állandóan terítéken.


Van barátja? Ha igen mikor lesz esküvő? Ha lesz esküvő mikor szül? Mennyit tervez? És itt nincs jó válasz mert ha most tervezel az a baj, ha van gyereked akkor meg az.


Borzaszto és pofátlanul undoríto. De hát ilyen világot élünk.

2019. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eddig 5 munkahelyem volt és senkit nem érdekelt ez a témakör. Interjún ez fel se merült.


Az más kérdés hogy a kollégák imádnak a más magánéletében turkálni. Bár semmi közül hozzá. Szimplán azt kell mondani hogy erről nem kívánsz beszélni, mert privát.


Én pl egyedül élek és elég sűrűn cserélgetem a szexpartnereimet.

Ezt mégsem tudja senki. Legyél már kreatív.


30 F

2019. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!