Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ebben az esetben beszélnéte...

Ti ebben az esetben beszélnétek a főnöknővel?

Figyelt kérdés
A munkahelyen a közvetlen kolléganők belekötnek munkámba a hátam mögött teszik és utána mondják mi nem volt jó (ami persze nem igaz,de aki hibát akar találni az tud találni )és egyikük különösen ilyen mondta is panaszkodott a főnöknőnek is.Be van kamerázva az egész a főnökség képben van mi történik ezért nem is szólnak,de már gondoltam rákérdezek.Elegem van az egészből bizonyára bunkónak jövök ki mások előtt is amikor ócsárolják a munkámat.Az ő munkájuk pedig semmilyen.A váltásomra fáj a foguk. Ha nem szólok ennek nem lesz vége.Lehet a főnöknő se fog szólni,mert tudja ez nem igaz,de már fárasztó ezt hallgatni.A kolléganő szerint azt mondta a főnöknő majd mindannyian megyünk hozzá beszélgetésre. Ma ott volt,de nem szólt semmit,mosolygott.Egyszer már beszéltünk ilyen dologról régen és mondta tudja milyen a kolléganő.
2019. okt. 6. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"A munkahelyen a közvetlen kolléganők belekötnek munkámba a hátam mögött teszik és utána mondják mi nem volt jó"


De miért mondják? Kit érdekel, h szerintük mi nem volt jó? Ezt kell megmondani a kollégáidnak, hogy ne szóljanak bele abba hogy mit csinálsz. Ennyi.

2019. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mondják gondolom mert nem tetszik,hogy engem rak be délelőtti váltásba.Meg kedvel a főnöknő bizonyára ez is szemet szúr nekik.
2019. okt. 6. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó de egyszerűen meg kell mondani nekik, hogy nincs hatalmuk beleszólni abba, hogy te mit hogyan csinálsz, és ne is mondják, hogy szerintük mit csinálsz rosszul, mert nem érdekel.
2019. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, mert a főnöknőt ez nem zavarja - láthatóan nem tett eddig se semmit az ügyedben, szóval mit vársz?!


Úgyis az lesz a vége, hogy a xarkavarók maradnak és téged meg kifúrnak előbb-utóbb....


Én a helyedben keresnék másik munkahelyet, mert ez a légkör és az ilyen kollektíva, meg ilyen főnöknő kombó hosszú távon nem lesz gyümölcsöző együttműködés.

2019. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha szólnék,felakarnek mondani biztosan intézkedne...Bár ha nagyon akarta volna ma amikor ott volt felhozhatta volna a dolgot.Ha kiéleződik a helyzet közbe szokott lépni amúgy nem szeret semmibe se beleszólni ami a munkások közt folyik.

Ami az új munkát illeti...nem olyan egyszerű találni, itt aránylag jól fizetnek,idoben is,bár ez nem minden egyébként tényleg váltanék a kollektíva miatt.

2019. okt. 6. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!