Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit írtatok bele indokláské...

Ti mit írtatok bele indoklásképp az azonnali hatályú felmondásba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném még a héten beadni a felmondásom azonnali hatállyal.


Indoklásként nem írhatom bele, hogy a főnököm átvert, csökkentette a fizetésem és emiatt utálom mint a sz.rt, mert veszélybe került a megélhetésem és ráment az idegrendszerem.


Az új helyen kezdhetek bármikor, szóval valószínű hétfőn lesz az a bármikor, addig leszámok bent (a cuccokkal).


2019. okt. 8. 10:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyoldalú szerződésmódosítás alapos indok, gondolom, a jutalék is benne bolt
2019. okt. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hallottam már ilyesmi sztorikat, amit a 17-es írt, de annak általában bíróság vagy felmondás a vége, nem értem hogy bírja ki szó nélkül.


Sok szemét cég van...

2019. okt. 9. 09:39
 23/25 anonim válasza:

" nem értem hogy bírja ki szó nélkül."



1) nem álltam meg szó nélkül, de hát kit érdekel a 100ad rangú alkalmazott mit pofázik? Azt hiszed van itt nekem szavam? Tévhit ha azt hiszed szólok és bármi is változik. Szólok és le se szarják. Még ki is röhögnek (el lehet menni , akkor holnap ne gyere se stb)


2) És miért tűröm? Leírtam. Mert ha ugrálok kirúgnak és akkor még ez se lesz. És akkor uygan hova megyek? Na ezért tűröm. Mert a bíróság ugyan nekem adna igazat de azon a bíróság se segít ha holnap kirúgnak.

2019. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A #17 és a #23 a Balázska, aki nem ismerte volna fel a stílusáról.
2019. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Oké, de mindenkinek joga van váltani, ha nem tetszenek a körülmények...
2019. okt. 10. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!