Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak? Mit szokás...

Mit csináljak? Mit szokás ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Régebben dolgoztam egy áruházban, amit mondhatni a hátamon vittem. Semmi megbecsüléssel. Aztán később jelentkeztem egy nagyobb áruházba, azt gondolva, hogy itt majd lesz megbecsülés. Szerintem elég szép eredményeket értem el, mégis velem törölték fel a padlót. Nem tudom ilyenkor mit szokás tenni. Ötletek?
2019. okt. 8. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Én azt mondom, hogy lehet én jártam rosszul, de legalább büszke vagyok arra, hogy valamire időt és figyelmet szenteltem.
2019. okt. 8. 16:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Uhh hogy én hányszor hallottam azt emberektől, hogy ők viszik a hátukon a céget és nélkülük tönkremenne :D Kivétel nélkül az összes masszívan túlértékelte a munkáját és csak mártírkodott.

Szerintem nem szabad olyan helyen maradni, ahol nem becsülnek meg, de azért nem fognak csődbe menni nélküled. Ha ezt így adtad alő a munkáltatódnak, mint ahogy ide leírtad, akkor érthető, ha nem becsültek. Két opciót látok. 1. Addig keress, amíg nem találsz olyan helyet, ahol jól érzed magad és ahol annyira becsülnek, amennyire szeretnéd. 2. Vagy tanuld meg leszarni a külső megbecsülést, ne vegyél magadra olyan feladatokat, amikre senki se kért, hanem maradj a munkakörödnél és annyit tegyél bele, amennyit kell, ne többet.

2019. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, utólag látom hol a hiba. Nem álltam oda előadni magam, hanem csak dolgozgattam-dolgozgattam, az eredmények meg nem voltak beszédesek...
2019. okt. 8. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en munkamat ill precizitasom is csak akkor tünik fel valakinek amikor egy kezdö, vagy epp mar tapasztalt halmoz hibakat hibakra, olyankor gyors atellrnöroznek mindent es jé en ugyanazokat a hibakat nem követtem el.


Szoval nalunk meg az van amikor nincs anarchia meg kaosz mert mindent elsimitok megoldok(ez a munkam),szoval az soga senkinek nem tünik del hogy jé minden rendben van es zökkenömentesen halad. Közben kb ezerrel oldok meg mindent, van hogy ötfelè ötügyben telefonalok irok egyszerre azaz egy idöben, kb mint egy polip.


Söt neha komolyan sem veszik amiket irok, kerek, nem egyszer pislognak utolag ha baj lett belöle es olyankor persze en mosom kezeim mert ott van feheren feketen hogy en szoltam.


Szoval a rendert zökkenömentes haladasert nem jar semmi, alap elvaras, de ha kàosz/hiba van egyböl tudnak pampogni.

2019. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*átellenöriznek
2019. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!