Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet stílusosan távozni...

Hogy lehet stílusosan távozni egy munkahelyről?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a kollektíva,kiakarnak fúrni.Elakarok menni de nem szeretném ha úgy jönne ki,hogy miattuk megyek el.Úgy gondoltam azt mondom elmegyek egy hónapra külföldre látogatóba. A főnöknőnek is ezt mondanám talán azt is hozzátenném 1hónap után visszajövök ha nem ezekkel a munkatársakkal kell együtt dolgoznom.Persze nem jönnék vissza.A munka,fizetés elég jó de akik itt dolgoznak elmebetegek.

2019. okt. 8. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább, ha annyit mondasz, hogy találtál kedvezőbb lehetőséget, és szívesen kipróbálnád magad benne.
2019. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy van, hogy gondolsz egyet, és akkor te lelépsz egy hónapra, és ha úgy gondolod, akkor vissza sem mész.

Ha ki akarnak fúrni, akkor rendezhetsz bármilyen színjátékot, úgyis el fogják könyvelni hogy sikerült, amit akartak. Felesleges kombinálni meg teátrális megoldásokban gondolkodni.

Vedd viccesre: küldj a munkatársaknak egy részvétnyilvánító, veszteségre utaló képeslapot, amiben közlöd hogy távozol. Vagy még jobb: ne csinálj semmit, csak távozz (munkaügyi, szerződésben foglalt szabályok szerint).

2019. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz,ha felhozom a rossz kollektívát minden világos lesz...a főnöknő meg amilyen temperamentumos nekik támad,mivel.engem kedvel meg érzékeny a mások miatt való felmondásra. Bár ez a kompánia megérdemelné,hogy kicseszegesse őket de attól még nem változna semmi kapnának egy sort utána folytatnák a munkát ott.
2019. okt. 8. 19:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt visszalehetne menni, de valójában nem akarnék visszamenni, de talán ilyet nem kellene mondani a főnökasszonynak ez ámítás ő korrekt volt mindig velem szemben, most is védene ha szólnék. Lehet egy időre kussolnának is a majmook,de utána folytatódna minden elölről.
2019. okt. 8. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit csinálnak a kedves kollégák, hogy a főnöknek nem tűnik fel?
2019. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Finoman megy az egész inkább éreztetik velem,amikor jön a másik kolléganő aki nem igazán dolgozik akkor mindenki kitörő örömmel köszönti,van aki jön puszilgatni ezt eddig nem tették egyébként kicsit elmaradott nem feltűnően és volt hogy rászóltam a nem dolgozás miatt és azóta sokak szinte mindenki közellensége vagyok pedig a másik kolléganő is cseszteti emiatt rá senki se pikkel ez a két nő egyebkent jól elvan a vitáik ellenére is valószínű összefogtak ellenem.Ha van valami akkor neki mondják mintha ott se lennék.Ram panaszkodnak a főnöknőnek a munkám miatt a hatam mögött ami kitaláció így az asszony nem mondott semmit sem eddig
2019. okt. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!