Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mernètek vàltani?

Ti mernètek vàltani?

Figyelt kérdés

Szóval van most egy munkahelyem, eddig nagyon tetszett, sokat nem kellett csinálnom, de 10-12 óràs a munkaidőm, és két felettesem van, eddig volt egy kedves, jófej felettesem, meg egy hàrpia nő, aki mindenèrt beszólt, kötekedett, na most a normàlis főnökömet előlèptettèk és maradt a hàrpia, aki kinèzett magànak és minden órában belèmköt. Például múltkor a cèges telefonon néztem az időt(órànkènt vàltanunk kell egymàst a kollègàkkal, szóval néznem kell) és odajött lecseszni, hogy mit képzelek, hogy telefonozok, alàírtam a szerződèst, abban benne van, hogy nincs telefon, stb. Eltelt kb 2 óra, szintén az időt néztem, erre odajött, és olyanokat mondott, hogy a másik(volt) főnök teljesen kivan rám akadva, mert én egész nap telefonozok, nem dolgozok semmit, stb.

Miután bezàrtunk, pedig felhívott a céges telefonon, hogy nekem még nincs vége a munkaidőnek, én még menjek vissza fel és csináljak meg még ezt-azt(Kint maradt egy darab napàgy, az volt a tragèdia). De van, hogy szàndèkosan elírja a beosztàsomat, reggel köszönés helyett beszól nekem, stb. Itt az órabèrem novembertől kb 500 forint lenne, a munka dögunalom, minden egyes perc szenvedès, annyi előny van, hogy magamat osztom be, de lenne egy másik lehetősègem, ott 8 órában kéne pakolnom, a főnökök nem tudom milyenek lennènek és szerintem ott nem oszthatnàm magamat, az órabér pedig kb 700 forint lenne, és nem tudom, hogy bírnàm fizikailag, de utazgatni nem kéne, mert helyben van(a jelenlegi munkahelyemhez utaznom is kell). Ti mernètek vàltani?

Tudom, hogy az órabérek siralmasak, de iskola mellett nekem tökéletes.

Csak értelmes válaszokat kérek!


2019. okt. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kezdésnek ne nézegesd folyamatosan a telefont, meg végezd el rendesen a munkádat (van időzítő minden telefonon, a kint felejtett napágyat meg ne felejtsd kint). Majd utána lehet gondolkozni, hogyan tovább
2019. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már pár hónapja itt vagyok és soha nem kötekedett velem a másik főnök, mindig akkor mentem, amikor nem ez a hàrpia dolgozott. Soha semmit nem felejtettem el/ki és nem szólt rám senki.
2019. okt. 8. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vélhetően mindig mindenben tökéletes.
2019. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes, de ha ilyen alap bénázásokkal adja valaki a lovat egy idióta alá, akkor nem kell csodálkozni...


Erre is nyomjátok a minuszt.

2019. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért vagyok idióta, mert félév alatt egyetlen egyszer hibáztam és mert csesztet a főnököm? Az király. :) Főleg, hogy nem is teljes munkaidős munka, csak suli mellett csinálok valamit. :)

Imádom a gyk-t, mert itt mindenki hibàtlan, tökéletes, 10 diplomàval rendelkezik, vàllalkozó és milliàrdokat keres évente, természetesen 20 évesen.

2019. okt. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!