Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerüljem el a munkahely...

Hogyan kerüljem el a munkahelyi személyeskedést? Hogyan àllítsam le az egyre eltorzuló folyamatokat?

Figyelt kérdés

Van egy fiúkollégám aki diák 7 évvel fiatalabb mint én.

Energiavámpír, beszól a vékonyságom miatt múltkor pedig a párommal való kapcsolatomba is beszólogatott.

Még csak a kapcsolatomba szólogat de ha a párom személye lesz a következő szerintem csattanni fogy egy pofon...

A helyzet az hogy nem vagyok kemény a szájkaratézásban ,az emberek félreértelmezik hogy nagyobb a fájdalomtűrő képességem de ettől még korántsem NEM VÉGTELEN

Ügyetlen vagyok ,csúnyán nézek ki ,haragszok a világra

Miért kell nekem más gyengeségei miatt nekem is szenvednem?

Nyílván azt vetíti mindenki ki ami saját magában van.

A csapat normálisabb tagjaival jóba vagyok 15 főből 5 emberrel kb ebben kisfőnökök is vannak.

Félrehívni meg felvilágosítani nem akarom mert akkor rájön hogy szarul esik és még durvábban fogja csinálni...

Lehet inkább levegőnek kéne nézni?

Az a baj hogy a munkával kapcsolatos kommunikáció se megy már

Rámegy az egész a munka rovására...

Vannak igen akiket nem kedvelek a melóhelyemen de pénzt keresni megyek be nem barátkozni...

Nem lehet ezt megérteni?

25/N



2019. okt. 9. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem osztod meg a magánéletedet nincs mibe beleszólnia senkinek.
2019. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is osztottam meg annyit tudnak hogy 5 éve vagyok vele együtt.

de igazad van mikor odamentem azt se kellett volna mondani hogy kapcsolatba vagyok mikor kérdezték

2019. okt. 9. 10:18
 3/6 A kérdező kommentje:

vegyünk egy példàt ami legutoljára sulis koromba történt meg itt a munkahelyemen ugyan (még) nem

Ha a mamádat szidalmazzák nyílván azért volt mert túl sok infót osztottál meg a mamádról...

Szeretem az ilyen jóhiszemű,szűk látáskörű embereket de tényleg :)

2019. okt. 9. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha munkaidön kivül szemétkedik akkor hagyd ott ahol van. Ha munkaidöben akkor meg jo hangosan kérdezd meg töle, hogy nem a munkájával kellene foglalkoznia?
2019. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Màsodik vàlaszoló köszönöm,megfogadom

Hàtha bevàlik :)

2019. okt. 9. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

"pénzt keresni megyek be nem barátkozni"


Akkor miért teregeted ki a magánéleted olyan mélységben, hogy ez még támadási alap is lehessen?

2019. okt. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!