Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire okos ha a főnök nem...

Mennyire okos ha a főnök nem avatkozik bele a munkások közti dolgokba?

Figyelt kérdés
Így mindenki azt csinál amit akar közbeavatkozik ha látja tarthatatlan a helyzet vagy szólnak neki de akkor már késő.

2019. okt. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit fájdítsa miattatok a fejét, én sem tenném. A meló legyen jól elvégezve és kész.
2019. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tud ez nagyon rossz is lenni... Nekem olyasvalakivel kellett (régen, volt munkahelyen) együtt dolgoznom, aki folyamatosan hisztizett, kényeskedett, panaszkodott, hogy ő fáradt, meg "miért kell neki ennyi pénzért ezt csinlnia", csomószor "nem volt kedve" csinálni és nem lehetett haladni miatta a munkával. Amikor közöltem vele, hogy inkább megcsinálom egyedül, abban a pillanatban elment a nagyfőnökhöz (nem ahhoz a főnökhöz akihez ez közvetlenül tartozott). Miután elment árulkodni, azt mondta rám, hogy én szétkürtöltem, hogy nem akarok vele együtt dolgozni és pletykákat terjesztettem róla. A környéken egyébként gyakran hallották hogy hisztizett munka közben. Főnök közölte, hogy "nem hinné, hogy ezzel neki kellene foglalkoznia", "már pedig mi együtt fogunk dolgozni"... Legszívesebben azt mondtam volna neki, hogy ültesse oda maga mellé és hallgassa ő fél napig a hisztijét kezdve onnan hogy "nem gondolják hogy ennyi pénzért ezt fogom csinálni" folytatva azzal hogy "haza akarok menni menjünk haza fáradt vagyok elegem van" stb... Persze talán előtte nem csinálta volna...
2019. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló nekem ia van ilyen kolléganőm, helyette sok mindent megkell csinálni és mert szóltam a lánynak most miatta a másik kolléganő tirokban szövetkezik ellenem és a közösség szemében én vagyok a szálka. Pedig az adott kolléganő és mások is tudják milyen nem dolgozik,kicsit nyomott személyiség- arról nem tehet,da akárki akármit mond rá nem gond de ha én szólok és jogosan ferde szemekkel néznek rám.
2019. okt. 9. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen téren nem vagyok szívbajos. Azt csinál amit akar, ha a munka kész vam és megfelel akkor nem érdekel. Ha nem akkor ki van rúgva, ennyi.
2019. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!