Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kitől kérhet az ember megbecsü...

Kitől kérhet az ember megbecsülést?

Figyelt kérdés
X ève dolgozok egy munkahelyen. Szìvemet-lelkemet kitettem a munkámért, de azt vettem èszre, hogy ez nem értékelendő. Volt olyan, hogy egy régi munkatársam rengeteget volt beteg, sőt a gyerekei is, mindig ilyenkor nekünk kellett őt mellőzve ellátni a munkahelyi feladatokat. Viszont, mikor én voltam beteg három napot, akkor utána jött az e-mail, hogy szavazzunk rá, mert kihúzta a csapatot a nehéz helyzetből. Én ekkor mérges lettem. Nem azèrt, mert nem tartottam jó munkaerőnek, hanem azèrt, mert akik az irodában vèleményt alkották a versennyel kapcsolatban, nem látták helyesen a helyzetet. Aki rendesen dolgozik, azt semmibe veszik. Aztán az az elvárás, hogy végezd úgy a munkád, hogy ezért semmilyen pozitìv visszajelzést nem kapsz, sőt még lehet időközben támadásoknak vagy kitéve, amiket lehet a nem megbecsülés témakör generál, aztán ha valaki megkérdezi, hogy miért szeretsz ott dolgozni, akkor elmondhatod, hogy bejelentett munkád van, nem panaszkodhatsz egy cseppet sem.
2019. okt. 9. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Kérni senkitől sem lehet. Érdemes olyan munkahelyen megmaradni, ahol ezt megkapod bármilyen formában, szóban, pozícióban, pénzben.
2019. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérni kell a megbecsülést, az már rég rossz.

Kiérdemelni szokták

2019. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miden munkahelyen az jár rosszul, aki csendben húzza az igát. Azon veszi észre magát, hogy mindent ráraktak, mert úgyis megcsinálja. Az ilyen csendes, engedelmes természetű ember csak veszíthet. A megbecsülés a főnöki-politikai kapcsolatokkal bíróknak "jár". Elég baj, ha eddig fogalmad sem volt erről. Ha megfeszülsz, egyre hülyébbnek fognak nézni. A főnökök ráadásul félnek azoktól, akik pl. tehetségesek, befeketítik őket, nehogy azok kapják meg majd az ő helyüket, ha odafönn is kiderül, hogy annak eleve jobbak a képességei. Volt munkahelyem, ahol felmérést végeztek a munkavézés mnőségéről, és az igazgatónő egy éven belül eltávolíttatta azokat, akiknek az ő százalékpontjánál több jött ki.
2019. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!