Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyárlátogatáson miért nem...

Gyárlátogatáson miért nem szabad a következőket?

Figyelt kérdés

Egyetemi csoporttal gyárat látogatni mentünk, a résztvevők üzenetet kaptak a házirendről. Kicsit meghökkentünk a szabályok szigorúságán.


Kérdésem, miért nem szabad a gyárba

- ételt/italt bevinni

- rágóval/cukorral a szánkban bemenni

- magassarkúban bemenni

- mobiltelefont, kistáskát bevinni

Ezeket miért tiltják?


/csak egy sima műanyagtermék gyár, nem vegyipari vagy élemiszergyár/



2019. okt. 9. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

#10

Elég gáz lehet.

Én már jártam pár ilyen gyárban, mindenhol alap volt a tisztatér.

Hogy a fenébe néz ki a végtermék máskülönben? Ewww....

2019. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom milyen gyárakban jártál, de nem minden műanyagnak kell csili-vilinek lenni- sőt, aminek kell azt se tisztatérben gyártják.... de ha szörnyülködni akars, akkor megsúgom, hogy a motorborításod és a műszerfalad cipőpasztával, szempillaspirállal és zsírkrétával javítják, a műanyag csatlakozókat meg lehet a földről hányták az adagolóba. Sőt a hengerfejborításodba belwföccsöntött fémdarabok sorjái ott vannak a műanyagban.

A biztosítéktábla sorját meg körömreszelővel és csípőfogóvsl szedik le.

A légszűrőház gumibakjait meg “szappanos” vízzel rakják helyre.

Még a fecskendőgyárban sincs tisztatér a fröccsöntésen. Sőt a bőrödre ragasztandó orvosi segédeszközök pl sztómazsák gyártása sem tisztateres gyártás


Vagy te nem érted, mi a tisztatér.

2019. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

#12

Érdekes lenne, ha nem érteném, tekintve hogy dolgoztam gyógyszergyárban.

Meg jártam pár telefonalkatrészt gyártó helyen, ott igényesek voltak és nem akartak dzsuvát a késztermék közepén...

2019. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
nézd, attól, hogy jártál gyógyszergyárban a műanyag cuccok túlnyomó többségét nem tisztatérben gyártják, sőt, a fröccsöntő üzemek jó része igen mocskos
2019. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag autóalkatrészt gyártunk, több partnernél jártunk, megsúgom még az autógyárban, a szerelősor sem tisztatér...
2019. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14

#15

Hát ezt szomorúan olvasom.


Mindenesetre nem értem, miért váltott ki ekkora indulatokat az, hogy megemlítettem, hogy a kérdezőnek LEHET, hogy AKÁR még hajhálót is kellhet viselnie. :D

2019. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem értem, milyen indulstokról beszélsz, csak szimplán leírtam, hogy nincs tisztateres gyártás szinte semmilyen műanyaggal dolgozó gyárban
2019. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!