Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan nyugodjak meg? Tönkrete...

Hogyan nyugodjak meg? Tönkreteszem az egész szabadságomat ezzel!?

Figyelt kérdés
9 napig szabin vagyok, szeretnék kikapcsolódni, nem a munkára gondolni, de nem megy. 1 hónapja vagyok az új helyen, és folyton azon parázok,mit rontok el, mit rontottam el,mit fogok elrontani,mikor fognak leb*szn*. Ráadásul mondták,hogy egész jól csinálom a melót, meg minden, de többet kérdezzek, mert azt hiányolják. És ezen is stresszelek,hogy mi van akkor,hogyha elkönyveltek olyannak, akit igazból nem is érdekel az,amit csinál? Pedig ez nem így van, csak nem akarok annyit kérdezősködni. Áruházban melózok egyébként. Hogyan nyugodhatnék le? Van valakinek ötlete? :( N
2019. okt. 11. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy hónap után kilenc nap szabi

..ez nagyon furcsa...

2019. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kevesebb, van még 3 pihenőnapom, azzal együtt 9... de nem ez a lényeg....
2019. okt. 11. 20:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Tyű, ez az én régi gyakoris oldalamrol a kérdés. Azóta már minden prímán működik 😄
2022. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!