Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ettől függetlenül...

Szerintetek ettől függetlenül utálhat?

Figyelt kérdés

8 éven át volt egy legjobb barátom. Hasonló érdeklődési körünk volt, sokat nevettünk és beszélgettünk. Ő fiú és én lány. Sajnos elárult engem(hátam mögött mondott dolgokat), és én megszakítottam vele a kapcsolatot. Ő vétkezett és most ő is játssza a sértődöttet. Nem köszön, lehord mindennek. Viszont ami nekem nagyon fura, hogy mindig kérdezget másokat rólam, meg egyik barátnőm azt mondta, hogy folyton rólam beszél, és amit én is észrevettem, hogy folyamatosan bámul, ha meglát, de persze köszömni nem tud, visszahallottam h azt mondta h köszönjek neki én. Ha utál, akkor miért érdeklődik? Vagy akkor nem utál?


18/L


2019. júl. 8. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen helyzet.


Nem tette túl magát a dolgon. Valamilyen szinten bántja, hogy nem beszélsz vele. Nem érzi magát hibásnak a dologban, inkább téged tart bunkónak.

Másoknál is próbálja előadni magát, hogy ő a sértődött. Neked kellene kezdeményezni -köszönni-. Te sértetted meg. Zavarja, hogy jól elvagy nélküle.

2019. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem én sértettem meg. Ő kezdett el kibeszélni, meg nevetgélni a hátam mögött mikor rossz időszakom volt. A szemembe meg jópofizott. Szerintem egyértelmű, hogy egy ilyen kétszínű emberre nem tudok barátként tekinteni.
2019. júl. 8. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod minek hívják ezt?

Játszmának!


Nézz utána, olvasd el a cikkeket, könyvet!


Utána pedig gondold újra, hogy mit szeretnél! Le kéne vetkőzni ezt a gyerekességet, és fel kéne venni egy kis asszartivitást. Akkor lesznek majd mély és értelmes kapcsolataid. Mert azoknak alapfeltétele a kommunikáció!

2019. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt én értem. Azt írtam, hogy ő ettől függetlenül sértettnek érzi magát.

Az ilyenek nem veszik észre magukat, hogy ő volt a k.csög amiért kitárgyalt. Az ő szemében te vagy a rossz.


Ha annyira zavar a dolog, akkor világosítsd fel, hogy azért nem tárgyalsz vele mert ezt tette. Ne várja, hogy még te köszönj rá ezek után.

2019. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!