Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindig kínosan érzem magam ha...

Mindig kínosan érzem magam ha szabadságra szeretnék menni. Hogy kezeljem lazábban?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok alkalmazott, ezért mindig úgy vagyok vele ne legyen üres az iroda, elvagyok itt. Viszont sok szabim bent maradt. Tavasszal vettem ki 2 napot, nyáron 4-et. Nem is volt bajom ezzel, mert nyaralást nem terveztem ebben az évben. Maradt 15 napom, amit már nem nagyon fogok tudni kivenni. Kifizetni gondolom nem fogják. Szeretnék ebben a hónapban 3 napra szabira menni, de olyan rosszul érzem magam ilyenkor, mert tudom nem fogja senki intézni itt a dolgokat. Hogyan kezeljem lazábban ezt a dolgot?

Nem kellett előre leadni a napokat èv elején, szólnom kell ha szeretnék napot kivenni.


2019. okt. 14. 11:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen értem amit írsz :) Igazad van! Nem szószegő emberek a főnökeim és amiatt érzem rosszul magam, hogy olyankor miattam üres az iroda és áll a munka. Pont ezért rossz itt egyedül lenni. Ezért tartom kizártnak, hogy egy hónapig otthon legyek (meg nem is szeretnék ilyet csinálni). Nyáron mikor nem voltam pár napot, minden e-mail rám várt, a postáznivaló itt volt. Semmmit nem csináltak meg a főnökeim, én meg megbolondultam mikor visszajöttem. Ráadásul mivel én vagyok képben az irodai dolgokkal, én tartom az ügyfelekkel a kapcsolatot stb, így ha nem vagyok akkor is keresnek a főnökeim mivel nem találnak semmit.

Én osztottam be rosszul a szabadságom. Jövőre okosabb leszek.

2019. okt. 15. 08:40
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
11: Nem akarlak elkeseríteni, de téged a főnökeid kerek-perec szépen kihasználnak. És amíg nem emelsz szót ez ellen, addig nem is fognak felvenni plusz alkalmazottat.
2019. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Valóban nem is fognak felvenni plusz alkalmazottat, mert nincs szükség rá. Ami munka van, magamnak osztom be, normálisan tudok haladni ha itt vagyok. Akkor van gond ha nem vagyok itt, ami teljesen logikus. Szeretek itt lenni mert normálisak velem, nem gyomorgörccsel járok be. Volt ennél sokkal rosszabb munkahelyem ahol borzasztó volt minden nap. Az meg az én rossz tulajdonságom, hogy nem szeretek semmit kérni. Ezen szeretnék változtatni, ezért tettem fel a kérdést. Szerintem túl van tárgyalva. Januártól okosabb leszek.
2019. okt. 15. 09:04
 14/16 A kérdező kommentje:
Mivel tegnap rákérdeztem, kivehetem azokat a napokat a hónapban amiket szerettem volna, ezt fogom tenni a maradék két hónapban is. Azt meg nehogy már én mondjam meg, hány embert vegyenek fel...
2019. okt. 15. 09:08
 15/16 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem normális, hogy ha szabadságra mész, akkor addig felgyűlik az általad végzendő munka. Ezt meg kellene oldaniuk, vagy ők maguk csinálják, egymás közt beosztva, vagy kölcsönöznek valakit közvetítőtől. Mi lenne, ha valami baleset érne, ami 2-3 hónapra kivesz a munkából? Akkor az addig felgyülemlett munka is rád vár majd, ha visszamész?
2019. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes itt nagy a szád, bent meg sem mersz szólalni.
2019. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!