Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érezted már magad úgy, hogy...

Érezted már magad úgy, hogy felmondanál/szabadságra mennél pár hónapra, mert annyi rossz történt veled a munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Épp most készülök visszatérni egy hét szabi után és maradjunk annyiban, hogy nem bánnék egy lábtörést.
2019. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éreztem.

Fel is mondtam :D

2019. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Igazából nem csak ezért mondtam fel, más okok is közrejátszottak, de olyan menőnek tűnt ez a szöveg :D

2019. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is holnap megyek vissza 6 nap szabiról és semmi kedvem nincs oda menni. Szó szerint gyűlölök már oda járni. Legszívesebben honlap felmondanék, de nem látom értelmét 2-3 honapra másik melót nézni, addig kibírom valahogy. Reményeim szerint max. 3 hónap múlva le tudok lépni onnan végleg, akkora össze jön a tervem. Remélhetőleg.
2019. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Isten nem ver bottal...
2019. aug. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elegge normalis munkahelyem van.
2019. aug. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, hogy emiatt szabiztam hosszabb távon. Igaz nem oldódott meg a problémám, de jobb volt kilépni a mókuskerékből.
2019. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mostani munkahely.

Egy mérgező (nagy)vállalati kultúra, ellentétes elvárások a főnöktől, nulla dicséret, rossz munkakörülmények (sötét, szigeteletlen iroda) bunkó, kötekedő, agresszív munkatársak.

Semmi sem volt elég jó ami csináltam, ha kooperatív voltam akkor nem vagyok elég határozott, ha keményebb voltam akkor agresszív vagyok (nő vagyok úgyhogy megszoktam már hogy semmi sem elég jó :)).


Ezt több mint 1 évig bírtam, valahogy. Elég volt....

2019. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt csináltam most.
2019. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most vagyok így. Vagyis velem csak egy rossz dolog történt, de az épp elég rossz volt, hogy elgondolkodjak a felmondáson. Nem nagyon tudok dönteni, mert alapjáraton szeretem ezt a munkát, és a társaságot, de mégis úgy érzem hogy ez az esemény már végig negatív hatással lesz itt rám, amíg itt vagyok. Egy egy hónapos szabi jönne tényleg a legjobban.
2019. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!