Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan tudod hogy a munka a...

Honnan tudod hogy a munka a kemény vagy csak te vagy gyenge?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok. Sok munkahelyem volt már eddig. Mekiben kezdtem, voltam nehéz fizikain, raktárban, vendéglátásban, számítógépesben és sok minden máson.

Jelenleg ügyfélszolgálaton dolgozok. És azt kell hogy mondjam hogyha objektíven nézzük ez az eddigi legjobb. Rugalmas a munkaidő. Anyagilag is érzem a megbecsülést, közel is lakok. Légkondis beltér, ingyen kaja, jófej kollegák.

Viszont az ügyfelek nagyon levesznek az életről. Eddigi munkahelyeimre nem mentem be ilyen nyomottan mint ide. Hosszú hónapokig csak megrántottam a vállam, hogy sose viselt meg az ilyen. Viszont az utobbi időben már sok volt abból hogy napi 10 ember fenyeget és szíd telefonon keresztűl.


Igazából az utobbi időben sajnos egyetem se ment jól túlságosan. Barátnőm dobott, hozzám se szól, család betegeskedik, és azt hittem ha legalább az autót megjavítom az dobni fog valamit a hangulatomon, de annyit értem el hogy azzal se tudom lekötni magam.


Igazából nem tudom eldönteni hogy a meló kemény, vagy én nem vagyok hozzá már elég.


2019. okt. 17. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
A stressz faktor jelzi mennyire kemeny. Egy munka sokszor nem azert kemeny mert fizikailag nehez, hanem mert szellemileg vagy moralisan, lelkileg visel meg...
2019. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol napiszinten fenyegetnek, ott meg Chuck Norrisnak is megtelne a hocipopje egy ido utan.
2019. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is emberekkel dolgozom, és nagyon leszívnak mentàlisan, már már gyűlölöm az embereket. Àtèrzem.
2019. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekkel a legnehezebb dolgozni, még telefonon keresztül is. Ennél még egy kőfejtő is lazább. Testmozgás, friss levegő, napsütés...
2019. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Bár lennének munkatársaim. Nekem a főnökömmel kell dolgoznom... minden szarért kiabál. Még azért is ha esetleg valami értéktelen tárgy kiesik a kezemből (pl. egy csavar aminek amúgy se lesz baja felveszem azt ennyi, ha mégis eltörne van helyette ezer másik) nagyon le tudja szívni az agyamat nap végére 12 órában.
2019. okt. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezért maradtam inkább a raktározásnál... :P

Bármi csak ne emberekkel foglalkozzak

2019. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!