Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy mindig...

Volt már olyan, hogy mindig téged hoztak ki hibásnak a munkád során? Aztån mikor nem érezted jól magad, akkor meg gyülekeztek az emberek, hogy szegénykének mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Akár főnök esetében is. Túl rendelte mindig magát, aztán rád fogta, hogy nem pakoltad ki időben a terméket. A selejtet csökkenteni kell, ez volt a válasza.A munkatársaknak már az elején kitárgyalta a személyes véleményét, nem csoda, hogy nem vettek semmibe a fiúk. Mikor vették észre, hogy dolgozol? Mikor már felmondanál. Máshol se jobb, jobbat ne várj...
2019. okt. 18. 13:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
FoLyt Joformàn nàlunk az megy, hogy azert kène bocsànatot kérnem mert a munkàm végzem
2019. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mèg annyit, hogy erre nem lenne vigasz màsik munkahely mert mindenhol ember a fönök a maga iq zavaraival együtt.

Egész életemben eddig egyetlen egyszer talàlkoztam intelligens fönökkel aki kezdve attol hogy felfogta èrtette mit kèrdezek, csapatkent lehetett vele dolgozni, es ha valamire ràmutattam belémrugàs helyett megköszönni is képes volt, ha valamit nem tudtam pedig asszertiven képes volt segiteni alàzàs nelkül, stb. Kb mint emberre, fönökre csak felnézni tudtam, ismétlem, egyetlen egy ilyennel talàlkoztam eddig.

2019. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!