Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te maradnál egy ilyen munkahel...

Te maradnál egy ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés

Adott egy munkahely jófej kollegàkkal és főnökkel, jó fizetéssel és munkaidővel, jó és szép helyen.


DE: maga a munka 90%-ban szívás (számodra), stresszes, utálod az egész szakterületet, soha nem is akartàl hasonlót csinálni, de már belefolytál, számítanak is rád.

Ha mèg jobban megfeszíted magad és beleteszel mèg 200%-ot, nem lehetetlen megtanulni a szakma csínját-bínját, de tudod, hogy akkor se fogod soha megszeretni, és minden nap a túlèlésről szól.


De a kollégàkat és a főnököt kedveled, és az elején leírt pozitívumok is megvannak.


Maradnàl egy ilyen munkahelyen vagy lépnèl?


2019. okt. 18. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig próbálnám megszeretni, de ha tényleg utálnám belátható időn belül megpróbálnék váltani mert nem egészséges ha egész nap azt csinálod amit utálsz.
2019. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem is értem miert vettel fel téged.


En egyszer ürobalkoztam pl kürtöskalàcsosnal megmutattàk hogy kell csinalni en szerintem jol csinaltam habar bennem is atsuhant a gondolat mintha öreganyam tanitana a konyhaban vmi falun kb az a szint tènyleg igy gyurni amugy nyujtani nem mindegy a vastagsàg alakja, tölem probanapon (illetve perceken!!egyetlen egyszer probalhattam ki)màr elköszöntek de szerintem helyettem mondtàk ki hogy na ezt hagyjuk :D

2019. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*mièrt vettek fel

**probàlkoztam

2019. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg próbálnám átprogramozni az agyam, és kitűznék egy határidőt. Mondjuk 3 hónap. Ha addig nem szeretem meg, akkor tipli.
2019. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az interjún szó nem volt ilyen feladatokról. Örültek h értelmes és szorgalmas vagyok, menni fog minden. Végül is megy is, ha úgy vesszük, mert végül kész van minden - csak közben kiégek belülről.
2019. okt. 18. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Maradnék, mivel ha betelik a pohár, akkor nem fogok kérdezni, csak lépni.
2019. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cégen belül lépj tovább
2019. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen munkáról van szó pontosan?
2019. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!