Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gàz otthagyni az új...

Mennyire gàz otthagyni az új munkàt ha úgy érzem túl nagy itt a felelösség nekem?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon sok mindent meg kell itt tanulni. És azt akarjàk idövel itt én làssak el mindent. De egy rossz gomb vagy hiba nagy baj van az üzemben. Nem lehet helyrehozni ha igen akkor nehezen. Erdemes otthagyni?? Aki betanit engem most az felel mindenért meg még egy màsik ferfi de ök kevesek ezért vettek fel. Enbek ellenére mégsem ök a muszakvezetok, hanam egy nagyon bolond nö. Làtszik hogy nem szàzas. Meg szrt se csinàl nem az ö keze alatt fut az üzem. Szóval be akarnak engem is tanitani mindenesnek. Mondta a koma ezt a melót mindenki otthagyja volt aki egy nap utàn volt aki két nap utàn. Azt mondta remelem en nem vagyok olyan. Azt mondtam nem de igazabol szerernem otthagyni en is. Csak hogy keresek masik helyet ha ott vagyok?? Hogy menjek interjura?? Inkabb lepjek ki?? Rohadt budos is vagyok most jottem haza nem reg. Mi csinaljak?? Nem akarom ezt a szrt 120 ezerert. Es ne oltsatok!!!

2019. máj. 13. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, inkább hagyd ott minél előbb, mint, hogy évek alatt idegbeteggé roncsoljon
2019. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a bolond nö meg bàrhova megyek pl el akarok menni wc re azt elém ugrik hova mész?? Vagy megyek a szekrenyemhez szinten. Ez egy nagyon szr munkahely. Azt meg azt is elfelejtem a banatos fejétöl merre van a wc. Pedig am tudtam.
2019. máj. 13. 16:25
 3/11 anonim ***** válasza:
120-ért szerintem nincs értelme idegileg kikészíteni magad. Ha 300-at adnának akkor egy kis ideig talán kipróbálnám, aztán ha később felmondok örülnék a pénzemnek de ez így nem tűnik okésnak.
2019. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre magadat! Még most mondj fel!
2019. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Holnap már be se menj (ha próbaidőn vagy)
2019. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja probaidon vagyok de munkaszerzodest meg nem lattam. Azt mondtak het kozepere csinaljak meg a nagyok. Tudom ez nem szabalyos es hulye is vagyok de mar szerettem volna kitorni a munkanelkulisegbol. Ha bejelentettek az ugyfelkapun megjelenik mar?? Allitolag penteken jelentettek be.
2019. máj. 13. 18:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el portásnak vagy biztonsági őrnek, ha ennyire nem bírod a terhelést!
2019. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szeva obelix
2019. máj. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 The pale emperor ***** válasza:
120 ezerért? Én megmondanám, hogy túl sokat várnak el érte.
2019. máj. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz; mindenhol fel szoktak mondani az emberek, szóval Te nem az első leszel.


Persze, hogy mondogatják, hogy remélik, te nem lépsz le; próbáljáűk valahogy ott tartani az embert, de, ha Te elmennél, felvesznek mást - ennyi az egész.


Munka alatt is tudsz munkát keresni; én mindig kivettem egy szabadnapot vagy begsire elmentem, ha épp volt interjúm. De, ha egy napot se bírsz tovább, érdemes azonnal felmondani.

2019. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!