Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Ti mit csinálnátok egy ilyen főnökel?

Figyelt kérdés

Szoval egy 30fös cégnél dolgozok ahol jó a fizetés viszont a főnök egy kicsit ilyen filmbeli főnök. Pl nőket úgy vesz fel hogy jól kell kinézniük szexin kell öltözni és nem árt ha egy két menetben is benne van. Amugy egy 26éves gazdag srác a főnök aki jól néz ki és fullos csaja van de mellette mindenkit meg k*r.

Nem tudom hogy lépjek e valamit mivel a munka tetszik a fizu jó de gusztustalan ahogy a főnök a nőkkel bánik. Ti mit tennétek? 21f



2019. okt. 20. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem biza nem érdekelne. Biztos sokaknak nem szimpatikus a válaszom, de én pénzért járok dolgozni, és amíg nem provokálnak, nincs gond.
2019. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem derül ki róla, hogy biszex és hajt rám addig felôlem megdughatja az összeset egyszerre, ô dolga. Ameddig rendesen fizet, hajrá.
2019. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Ne irigykedj.
2019. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én tuti nem dolgoznék olyanak aki nem szimpi, az én munkámból ne gazdagodjon egy ilyen ember, ha jól dolgozol máshol is ugyanúgy megfizetnek
2019. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok volt a wall street farkasa.


Nézd, ezt neked kell mérlegelni. Ha a te erkölcsi normáidat ez sérti és zavar a munkában akkor lépj ki, viszont ha el tudsz tekinteni tőle akkor meg maradj. A saját szempontodból egyébként az sokkal fontosabb hogy hozzád hogy áll a főnök. Normális-e veled, tisztességes-e veled, segítőkész-e. Az hogy hány nővel k*r egy héten, a te szempontodból ötödrangú ahhoz képest hogy bejelent e tisztességesen.

2019. okt. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es megkülönbözteti azokat akik elutasitjàk?(öt tuloràztatja es kevesebb bèrbe sorolja megha jobb munkaerö is?)ha kivételezik is azt nem hagynàm az biztos
2019. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!