Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szegyen az a többi kolléga...

Szegyen az a többi kolléga előtt ha saját magam mondok le egy magasabb beosztásról egy alacsonyabb beosztásról?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem megy. Nem akarom erőltetni.
2019. okt. 22. 09:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Beosztásért.
2019. okt. 22. 09:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nem megy, nem kell erőltetni. De ha nem akarod, hogy furán nézzenek rád, akkor mond el nekik, hogy úgy érzed alkalmatlan vagy a magasabb pozícióra, és nem akarsz az alkalmatlanságod miatt másokat is kellemetlen helyzetbe hozni. Többen megfogják érteni.
2019. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen.Megmondod,úgy érzed,hogy nem tudsz ennek megfelelni és inkább nem vállalod.
2019. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak te érzed hogy alkalmatlan vagy vagy voltak jelzések hogy nincsenek veled megelégedve?
2019. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelzések is voltak sajnos. De egy ideje érzem hogy nem megy. Nem akarok újra depis lenni..nemrég másztam ki belőle.
2019. okt. 22. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:

4 es vagyok.Akkor tényleg hagyd.Voltam hasonló szituban de meggyőztek hogy menni fog,és végül bele is jöttem.Viszont én pozitiv visszajelzéseket kaptam végig.

Ha ugy érzed akkor ne azt nézd ki mit szól hanem hogy neked mi a jó.

2019. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megtettem. Beszeltem vele. Azt mondta büszke rám hogy beismertem. És hogy ez miatt nem vagyok kevesebb a szemében.. sőt...


Köszönöm a tanacsokat

2019. okt. 22. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Szuper,megnyugodhatsz:)
2019. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szégyen.

Én annak idején visszaadtam az üzletvezetői pozíciómat két hónap után, megbeszéltem a főnökkel, hogy nem bírom a stresszt ami vele jár. Inkább csináltam a webshopot, ami pörgős volt, de sokkal inkább nekem való. Persze kicsi cég volt, kevés alkalmazottal, a főnökség is jól ismert minket, megértették.

2019. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!