Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért gonoszak és karrieristák...

Miért gonoszak és karrieristák az emberek?

Figyelt kérdés

Mindenki elnyomja a másikat a jobb pozícióért.

Nincs segítség az újoncok (tapasztalatlanok) beilleszkedésében.

Nincs "karrierranglétra", mint egyes játékokban

Nincsenek nehézségi szintek

A tér és az idő mindig állandó

A jutalom (fizetés) meg csak úgy és nem azonnal jár (nem skillekért és szintlépésért)

Nincs menedzser (instruktor)

Nincsenek benne kalandok, élvezet

És még sorolhatnám virtuális világ alapú munka és közösség király lenne.


2019. okt. 23. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Ne rinyálj.
2019. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
sajt
2019. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, akit zavar, hogy kérdések vannak egy erre a célra létező oldalon, miért jön ide. Nekem például kifejezetten tetszenek a "provokatív" kérdések, amik tényleg elgondolkoztatnak és amiken el lehetne filozofálni.


Én sok területen (így a munkában is) azt érzem őszintén szólva, hogy az ösztöneink hajtanak minket és nem az eszünk.

Most ezt nem tudom szebben megfogalmazni, de mint ahogy az állatok is verekednek a jobb területért, a nőstényért, az élelemért és az erős győz, a gyenge meghal... Így az emberi társadalomban is többnyire nem az észérvek, az empátia, az alázatosság győzedelmeskedik, hanem az erősebbek lenyomják a gyengébbeket.


Ezzel tudok válaszolni a legtöbb felvetésedre.

2019. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!