Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 1 ember a 3 felvételiztetôb...

Ha 1 ember a 3 felvételiztetôbôl velem van akkor felvesznek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves hölgy úgy néz ki velem van, a màsik hölgy is nagyon kedves volt, a harmadik egy pali az fapofa, de az mindenkinek. Ugye felvesznek???

2019. okt. 25. 11:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Teszt is könnyü volt!!
2019. okt. 25. 11:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a HR-es picsusz mosolyog rád még nem vesznek fel. A kompetens személyt kell meggyőznöd a tudásoddal. Az nem derül ki a kérdésből, hogy az ki volt és érdemben hogy sikerült az interjúd.
2019. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak vegyenek fel, szimpik voltak a tàrsaim.
2019. okt. 25. 12:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szurkolok
2019. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, legutóbb ketten interjúztattak, jó hangulatú volt, mindenkettő nagyon kedves és pozitív volt, már azt magyarázták mit kell csinálni, x idő múlva hova költözik az iroda, mikor kijöttem úgy éreztem meglesz az állás, azt mégsem engem választottak, sőt ígéreték, hogy mindenképpen hívni fognak, akár rám esik a választás, akár nem, azóta sem hívtak. Azért drukkolok, hogy neked összejöjjön!
2019. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ezek a r0hadékok nagyon meg tudják magukat játszani, elhitetni az emberrel, hogy minden rendben volt az interjún. Oscar díj is járhatna a színészi tehetségükért.
2019. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi mindenkinek.
2019. okt. 25. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

HR-esnek soha ne higyj. Dolgoztam közöttük, nekik az alaptermészetük is igen érdekesen van összerakva, bármit el tudnak hitetni a másikkal, talán épp ettől lesz valaki "jó" HR-es. :) Velem is előfordult már, hogy a HR-esek tették a szépet és a jót, azt hittem felvesznek, ígérték hogy mindenképp visszajeleznek, hát azóta is várom a visszajelzésüket.

Az interjúk során azt is volt alkalmam megfigyelni, hogy amikor HR-esek és leendő vezetők is vannak bent teljesen más a reakciójuk. A HR-esnek bármit mondasz az szemtől szemben jó, nem fogja azt mondani hogy nem így van ahogy te mondod vagy épp hogy nem felelsz meg nekik, de még csak nem is utal rá, szimplán bazsalyog mindenen. A vezetőnek már sokkal őszintébb a reakciója, én csak arra adok. Minden esetre sok sikert, hátha összejön! :)

2019. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!