Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidéken miért olyan teszetoszá...

Vidéken miért olyan teszetoszák, kissé szolgaiak az emberek a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Például, ha valaki utálja a munkahelyét,mint a sz_rt, de azért sem váltana.



Nekem volt már pár munkahelyem,annak ellenére,hogy 30 sem vagyok.

Minden esetben én váltottam.


Egyesek azt mondják, képtelen vagyok a hűségre.Ez nincs teljesen így.Egyszerűen nem találtam még olyan helyet, ahol minden klappol.


Némelyik munkahelyen, nem tetszett a béremelés mértéke.Egy másikon, a vezetőnek dühkezelési problémái voltak.

Az előbbinél, megkaptam a kis béremelésemet, aztán másfél hónap múlva máshol dolgoztam.



Az embernek nem szabad hagynia,hogy átverjék, madárnak nézzék.



A vidékiek viszont, mintha mazochisták lennének.Az istennek sem váltanak.

Ez az egyik oka, hogy a többségük gombokért dolgozik.A fizetések messze elmarad a budapestitől, azért mert nem állnak ki magukért.


2019. okt. 25. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken kevesebb a munkalehetőség. Könnyen lehetsz tartósan munkanélküli.


"A fizetések messze elmarad a budapestitől, azért mert nem állnak ki magukért."

-Ez igaz, csak hiába akarod te min 200-ért elvállalni, ha mindig lesz 1 vagy több, aki 190-ért vagy 150-ért is csinálja.

2019. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták. Én is vidéki vagyok és már nagyon unom hogy egész nap autókáznom kell amikor interjúra megyek. Ha pedig felmondanék akkor helyben max árufeltöltő lehetnék valahol ha gyorsan akarok munkát. Emiatt már gondoltam, hogy elköltözök pl. Pestre, de ott pedig röhej albérlet árak vannak, és mi van ha ott válok tartósan munkanélkülivé? Meg persze interjúkon is húzzák a szájukat, hogy költöznöm kellene a munka miatt és már egyből tudom hogy van ezer másik jelentkező aki helybeli.
2019. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb a lehetőség, azért. Ha ilyen okosan ezt levezetted, erre is rájöhettél volna egyébként, mert így égés.
2019. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja én azt hittem űrhajós akarsz lenni. Az komoly pszichés terhelés de komolyan mondom bevállalnám viszont dohányzom persze leszokok ha jó a motiváció
2019. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs az izolációs kérdésre válaszoltam de félrenyomtam és csak az apróbetűs részt olvastam el.
2019. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert kevesebb itt a lehetőség.
2019. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!