Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyi egészségügyi problémával...

Ennyi egészségügyi problémával hol tudok majd elhelyeszkedni?

Figyelt kérdés
Szív ritmus zavar van egy szívritmus szabályzóm (pacemaker 2 kamrás)Szívelégtelenség január óta ami azóta rengeteget javult és esélyes hogy teljesen helyrejönnek a dolgok,diszes vagyok (írás külalak és matek) Motoros tikkek 4 éves korom óta,ezek kényszerességel társulnak.19/f Idén fogok érettségizni 4-5 az átlagom de ettől függetlenül nem nagyon érdekel a tanulás.
2019. okt. 27. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Temetőben. Csak vicceltem. Nekem is szar a szívem, kutyát nem érdekli. Műszakos munkarendben nem dolgozhatsz az fix. Gondolom nem is akarsz. Azon túl bármi lehetsz.
2019. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor még nem volt ilyen állapotban a szíven akkor dolgoztam éjszakai műszakban kb 2 éve.
2019. okt. 27. 17:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Dolgoztam gyárban szalagnál és tescoban árufeltöltőként.Szívesebben végeznék valami szellemi munkát.
2019. okt. 27. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor végezz el vmi sulit ami érdekel és meg van oldva.
2019. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te is tudod, a tanulás az egyetlen esélyed, feltéve, ha nem akarsz a leszázalékolt(kénzt) segélyből tengődni.
2019. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos hogy eltudnék végezni egy főiskolát.
2019. okt. 27. 21:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán a nyelvtudásommal tudnék kezdeni valamit,a testvérem egy volt barátja egy szállodában dolgozott vagy talán még dolgozik is és külföldi vendégeket fogad a recepción.
2019. okt. 27. 21:15
 8/9 anonim válasza:
Állatokat szereted? Dolgozz állatok között. Jót tesz a szívnek is! Extrasystolés szívritmuszavarom van. Még nincs pacemakerem. Az állatok megnyugtatnak. Menj először önkéntesnek suli mellett állatkertbe, vadasparkba, utána felvesznek teljesen úgy is. Itt senkit sem érdekel, hogy diszis vagy. Nem szellemi munka az tény, viszont a lelked ek jót tesz és nem mellesleg jók is keresketsz vele ha végzel olyan sulit
2019. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tikkelek,az elégé befolyásolja.Nem szeretem és nem is utálom az állatokat.
2019. okt. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!