Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van kiút ebből az ördögi körből?

Van kiút ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés

A munka helyem teljesen kikeszit.

Nem a munkával van gond, hanem a főnökséggel.

Kevés pénzért kihajtják az ember lelkét is, ez mellett lekezelőek és lenézőek. Szeretnék váltani, de környékén nem sok lehetőség van, utazni meg nem tudok. (kocsim végleg megadta magát.)

Hab a tortán, hogy örököltem egy rakás hitelt de kénytelen voltam elfogadni mert ha nem, akkor most albérletben tengődnék.

Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetem, állandóan ezen agyalok, enni és aludni sem nagyon tudok már.

Magánéletem már egyenlő a nullával.

Hogy lehetne ebből jól kijonni?



2019. nov. 7. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

A rakás hitel elfogadádsa helyett el kellett volna rég húznod külföldre, levegőzni, anyagilag kicsit helyrerázódni és összeszedni magad.


Még most sem késő váltani. Először is menj el egy pszichológushoz - nem pszichiáterhez! - majd az kicsit segít másként látni a világot és megtámogatni téged, hogy merj váltani.

2019. nov. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Külföldön is kihajtják a beled ugyanúgy
2019. nov. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

1-eske, te elhúztál külföldre dolgozni, hogy itt osztod az észt?


Nyilván azért fogadta el a hitelt, mert így egy ingatlanhoz jutott.


Kérdező, eladni el tudod a házad?


Próbálj olyan helyre menni lakni, ahol rengeteg munkalehetőség van.

Mifelénk elég sok van, Heves, Pest megye találkozása.


Sajnos ha egyedül vagy, úgy nehéz ebben a béna országban.


Bár a többiben is, külföldön meg horror albérlet árak(az itthoni nudli ahhoz képest)

2019. nov. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem minden hasonló helyzetre van megoldás...Legalábbis én már megtaláltam.
2019. nov. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is külföldöt javaslom. A 2-es és 3-as tuti nem járt még (legalábbis életvitelsxerűen nem), úgy osztják az észt.
2019. nov. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tanulnod kellett volna, amikor adott volt ra a lehetoseg. Most sincs keso, de mar joval nehezebb dolgod van. En megprobalnam atkepezni magamat valami piackepesebb szakmara, aztan ha Magyarorszagon szeretnel maradni, akkor felkoltoznek a helyedben Budapestre. A hazat meg el kene adni, mert valoszinuleg nem bir ad hosszutavon az orokolt hitelt.


Ugyan dragak az alberletek pesten, de ha van kivel osztozni a koltsegen (lakotarsakkal, ismerosok, baratok) akkor szerintem vallalhato.

2019. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eladni nem szeretném, már csak 2 év van, 8at lehuztam. Tanultam mikor volt még rá lehetőségem.
2019. nov. 7. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Magasabb poziciokat palyazz
2019. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!