Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az, ami leginkább zavar a...

Mi az, ami leginkább zavar a kollégáidban?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy titeket mi zavar leginkább a munkatàrsaidban, milyen tevékenység vagy szokás? Engem az, hogy állandóan az irodában ebédelnek és néha olyan szag van bent, mintha egy étterem konyhájàban lennék. Titeket mi zavar?

2019. nov. 7. 15:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Mi kis helyen vagyunk keves kollegaval, igy a tipikus irritalo tenyezök szinte nincsenek.


Az az egy ami felett nem tudok elmenni, pedig kene elvileg amikor maganproblemaikat hoznak be.

Ez a meghalt valakim brühühü, megjött a menstruaciom, faj a fogam brühühü, kicsinal, hogy ahelyett hogy dolgozhatnék önfeledten (statisztika szamitasok penzügy)nekem ott kell àllni sajnalni a masikat, mert most hogy nezne ki hogy hatat fordulok es gépelek.

Volt aki hànyt a mosdoban(fejfajas miatt), nem takaritotta le precizen a wc-t, hàt ugy azt sem tudom valahogy felvallrol venni hogy ne idegesitsen.


Nekem eszembe nem jutna a mubkahelyet lelki segelynek nézni, meg megosztani mikor jön meg mikor nem meg ilyenek.

2019. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

*nem en vagyok az erzeketlen volt hogy el is sirtam magam egy kollega miatt annyira szomorusag törtent vele es ateltem.

De most komolyan.hianyzik ez egy munkahelyre??

2019. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Folyt.

És amikor pl benne vagyok valami sürgös SOS munkaban, milliok forognak kockàn es pillanarokon velül irnak alà fals szerzödest, közben irom az sos mailt èrvelek, bizonyitékokat csatolok, alàtàmasztom pénzügyi adatokkal, KÖZBEN eljezd neken a takarito a viràgokrol meg wc papirrol halandzsàzni..ikyenkor megesik hogy irom tovabb a mailt de nem akarok bunko lenni ugye, keszsegesen vàlaszolgatok neki de szemem igy a kepernyön, a küldes utan tudok odafordulni hogy felvegyem a szemjontaktot es ugy beszeljünk tovabb, ezen meg a takarito ve van ràgva es direkt olyanokat csinal hogy ugy beszel hozzam hogy a portörlesen butorapolason van a szeme, en àllok figyelek, ö meg megtagadja a szemkontaktot.

2019. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
*pillanatokon belül
2019. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!