Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karácsonyra szoktatok kapni...

Karácsonyra szoktatok kapni valamit a munkahelyen? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol most vagyok, ott nincs ilyen elvileg. Az előző helyemen elég nagyvonalú volt a főnök, kár hogy csak Karácsonykor. Tavaly egy havi nettót kaptunk zsebbe, plusz 40ezer utalvány, és 10ezer körüli ékszer.
2019. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lesz valami ünnepség, meg nálunk a részlegen ilyen "batyus" ünneplés, egyelőre ennyit tudunk.

Ha releváns, párom munkahelyén is lesz valami vacsora, meg be van ígérve a prémium, de eddig is minden évben be volt ígérve és végül soha nem kapták meg, szóval nem reménykedünk. :D

2019. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Céges vacsora változó helyeken, ami hol egy késdobáló, hol egy wellness szálloda.Ez attól függ mikor jut eszébe a buli a vezetőségnek. :) Ezen kívül 180-200 ezer borítékban. Plusz az egyik partnercég vezetője minden évben megkérdezi, mit kérek karácsonyra. De ezt már nincs pofám kihasználni, mert egész évben rengeteg mindent kapok tőle.
2019. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A cégtől nem; projekten belül ajándékozós játékot játszunk.


Az első helyemen volt furcsa kicsit, mert előtte mindenütt, még az egyetemen is csináltuk ezt a húzós játékot (kihúzzuk a másik nevét és veszünk neki ajándékot) - senki se ellenkezett; amikor én érkeztem, akkor vezették be a játékot ott az irodában és az első nem zajlott zökkenőmentesen. Folyamatosan mentek az email-ek, hogy "Meggondoltam magam, én nem szeretnék mégsem részt venni, aki engem húzott, húzzon még egyszer" meg volt, aki be se akart szállni.


Illetve az ajándék átadásnál volt, aki nem is kapott ajándékot és a kavalkádból előtte sosem tudtuk meg, ki húzta őt.


Ahhoz képest, hogy az iskolában mennyire lelkesen álltak hozzá a diákok furcsa volt, hogy a munkahelyen ekkore bonyodalom van ebből.


Mondjuk, amilyen sztorikat olvasok a GYIK-n, meg is értem így utólag.

2019. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!