Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát kéne végeznem,...

Milyen munkát kéne végeznem, ha mindenben rossz vagyok? 27/N

Figyelt kérdés
Ha emberekkel kell bánni, az nem megy, ha valmi gyakorlati dolgog, ahhoz kétbalkezes vagyok. Gyárban is dolgoztam, de fizikailag nagyon gyenge vagyok, ezért szinte sosem lett meg a norma, ami miatt a kollégáim lenéztek és beszólogattak. Akárhova megyek dolgozni, mindig én leszek az, akit a munkatársak kirekesztenek és folyamatosan rosszindulatú megjegyzéseket tesznek rám.
2019. nov. 11. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez :) csak fiúban én eddig az értékpapír kereskedésben voltam a legjobb. Olyat válasz ami feltüzeli a fantáziádat és kiismersz mellette.. Legalább egy dolog biztos van ..
2019. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert hagyod, hogy ezt tegyék veled. Saját magad ellensége vagy. Te ítéled meg a legjobban magad, nem ők téged. Miért zavar? mert nem ismerted el magad és még nem is bánsz kedvesen magaddal, hogy oké én ebben most nem vagyok a legjobb, de szeretnék az lenni, nem fogom feladni mert hogy mások mit mondanak. Ők is ugyan olyan p*csán estek ki, mint te, semmivel nem különbek. Soha ne azt figyeld hogy mennyire rosszul csinálod, igen legyél tisztába vele hogy mi az ami megy, mi az ami MEHETNE és mi az ami végképp nem megy, de ne legyél önmagad ellensége. Addig fognak beszólogatni neked, és addig fog ez az egész zavarni, amíg el nem ismered magad és hagyod hogy ez a nyomógomb beinduljon. Mihelyst ez eltűnik megfog változni te is és a "külvilág" is. :) 22/F
2019. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
színésznő, szexmunkás, mosogatólány, bárpultos, komikus, hajléktalan, aktakukac, kaszinói blck jackes csaj, félkaru rabló
2019. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jegyellenőr, futàr, minőségellenőr, úszómester, portàs, biztonsàgiőr, adatrögzítő irodàban, automosó, ingatlanos, személyi edző.
2019. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak férfiban. Talpmasszőr, író, fordító, újságkihordó, postás, valutapénztáros, állatgondozó. Tehát olyan munkakör, ahol kevés emberrel kell találkozni, kommunikálni.
2019. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekel.
2019. nov. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Call center, óvonő, fodrász, műkörmös, eladó
2019. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!