Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ez a Forever Living munka?...

Mi ez a Forever Living munka? Tenyleg annyi hogy csak posztolgatni kell? Jok a termekek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

"A másik ami soha nem történt meg, hogy nem láttam olyan embert aki ebből valóban passzívan jelentős jövedelemre tett volna szert. Nincs ilyen ismerősöm dacára a rengeteg ismerősnek akiről tudom hogy kacérkodott a gondolattal. Tudok ilyen emberről, az ismerős ismerősének az ismerőséről, csak mindig így van. Szeretném hogy ha 17 év alatt ebben a zseniális műfajban kitermelődtek volna már azok az én ismerőseim is aki ebből röhögve megélnek. Lehet hogy az én ismerőseimmel van baj, hogy a legjobb egyetemeket végző jó képességű csávók, és ők inkább a valódi tudásból akarnak megélni. Akkor bocsánat, az én hibám. "


Horváth Oszkár digitálismédia-szakember, Az Inteliza, Inc. amerikai-magyar digitális fejlesztő vállalkozás vezetője,a FunkyMedia Kft. filmgyártó cég kreatív vezetője és tulajdonosa - vélekedik így az MLM-ről.



De tudjuk, biztos ő is hülye. ;)

2019. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne hülye? :D


Attól, hogy ő nem ismer ilyen embereket, még vannak. Magyarországon is. Nem egy és nem kettő. Meg nem is húsz. De még csak ne is kétszáz.


De kérdések is merülnek fel. pl. Számára mi számít "jelentős" jövedelemnek? Nem tudhatjuk.


A mai magyar átlagpolgár számára már a havi félmilla aktív jövedelem is "jelentős" (lenne, ha látott volna valaha annyit). A passzív pedig teljesen elképzelhetetlen, hisz a többség azt sem tudja, hogy mi az.


FLP-ben a havi félmilla aktív jövedelem fél éven belül bárki számára elérhető. Feltéve, hogy az illető hajlandó megtanulni egy új szakmát. Miután ez megvan, utána egy éven belül kényelmesen elérhető a havi félmilla passzív jövedelem is.


Persze, ez az említett úr számára nem biztos, hogy "jelentős"-nek számítana. Az ország kilencvensok százalékának viszont megoldaná a hátralevő életét.


Tévedés azt gondolni, hogy az MLM a gyors meggazdagodásról szól. Soha nem arról szólt, soha nem arról fog szólni.


Az MLM és benne az FLP, mint üzlet, egy lehetőség arra, hogy az ember kikerüljön a gyűlölt és sehova nem vezető mókuskerékből.


Ha csak ugyanannyit keresne, mint a munkahelyén, de azt napi 1-3 órában, ott, ahol szeretné, akkor, amikor szeretné, azzal, akivel szeretné, akkor a "munkásosztály" kilencvensok százaléka boldog ember lenne.


De nem az. Tudod, miért nem?


Mert nem lehet egyszerre kifogásokat és pénzt s keresni.

2019. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
37% te agymosott hu lye vagy.
2019. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

:D :D :D


Meg is indokolnád a véleményed? Melyik ténnyel nem értesz egyet?


Egyébként a tények azt mutatják, hogy te meg agymosásra szoruló "hu lye" vagy.


A sok szennytől, mely eltömíti az agyad, nem vagy képes látni a valóságot. :)

2019. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, barátom! Én személy szerint semleges véleménnyel vagyok az MLM cégekről, mivel régen én is voltam már tagja MLM cégnek. Tudod, mi volt a legfontosabb, amit megtanultam? Az, hogy manapság a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.

Ha mindenki véleményét egyesével megcáfolod, azzal csak ellenségeket fogsz szerezni még akkor is, ha igazad van. A legsikeresebb MLM cégvezetők, akikkel én találkoztam, abban voltak mesteriek, hogy miként adjanak el úgy, hogy ne mondjanak ellent a másiknak.

2019. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!