Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet velem a kollégám...

Mi baja lehet velem a kollégámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fuvarszervező vagyok egy cégnél július óta. Előtte is ezt csináltam 1 évig egy másik cégnél, ahol a sofőrökkel jól kijöttem, még bánták is amikor eljöttem onnan. Viszont ezen a helyen van egy sofőr, akivel a legeleje óta nem jövök ki. Bevallom őszintén eddig nem ponyvás kamionokkal dolgoztam, így az elején nem voltam tisztába teljesen ennek a menetével, de úgy gondolom akárki elmegy egy másik helyre dolgozni ez természetes, hogy nem minden ugyanaz és bele kell tanulni. A lényeg ott kezdődött, hogy vannak helyek, ahol van rakodási szám, és van ahol nincs. Ez nekem nem teljesen volt egyértelmű, hiszen tényleg nagyon változó. Ez a sofőr amúgy is idegbeteg sztem, az elozo speditornel is voltak kirohanasai allitolag, de nem azert amiert velem. Tobbszor bejott hobologni, de inkabb azert hobolgott az elejen, hogy itt nem raktak meg, ott nem szedtek le, meg milyen szar hely ez meg az. Aztán történt egy olyan eset, hogy felhívott, hogy kellene neki valahova rakodási szám. Megnéztem a megbízást, nem volt rajta, ezért felhívtam a megbízót, és elküldtem a sofőrnek, Rá pár napra ki volt kapcsolva a telefonja, fuvar közben, nem értem el, már a főnököm is hivogatta, már a céget is felhívtuk, ahol tartózkodott. Azt mondta lemerült (mindkét) telefonja, ez miatt munkákat kellett lemondanom, hiszen nem tudtam elküldeni neki, hova menjen. A főnököm ezen annyira kiakadt, hogy mondta, hogy mondjam neki, hogy le lesz tőle vonva. Amikor beért a telepre én ezt közöltem vele, erre torka szakadtából elkezdett üvölteni, hogy én alkalmatlan vagyok erre a munkára így úgy amúgy, bármit felhozott ellenem, arra tudtam válaszolni, akkor csöndbe maradt. A főnököm erre úgy kiakadt, hogy elküldte a fenébe telefonon, hogy mit képzel magáról. Másnap leültünk 3man megbeszélni, és azt mondta, hogy neki amúgy semmilyen problémája nincsen, csak a rakodási számok, meg néha a címeket nem találja, de tudomásul veszi, hogy ez nem feltétlenül az én hibám, mert nekem is valamikor később küldik, vagy nem pontosan küldik. Utána 3 hétig minden jó volt, bár abból 2 hetet billencsezett, azt meg a főnököm intézi. Pénteken elküldtem neki a munkáját, de rakodási számot még nem kaptam, de ez a megbízó amúgy is később szokta elküldeni, mert ő is későn kapta meg. El kellett jönnöm a munkahelyemről előbb, de attól még figyelem az emailjeimet, és elérhető vagyok telefonon is. Ma kiderült, hogy a sofőr bevágtatott az irodába és a kolléganőmmel hőbölgött, hogy nézze meg megint nem küldtem rakodási számot, majd a kolléganőm tök kiakadt rám, mert hétfőn a sofőr nem állt ki reggel 7:00-re fuvarba, mert én állítólag nem küldtem el hányra menjen. Ma bementem dolgozni és egy jó adag lecseszést kaptam ezmiatt. Megnéztem az smst amit küldtem neki, hogy reggel 7:00 és a rakodási szám is, amit valóban később küldtem el, de ott volt. Erre a kolléganőm mondta, hogy hát ez most neki nagyon kellemetlen, mert most látta a két szemével, hogy tényleg ott volt az időpont az smsbe. Ekkor a főnököm is ott volt. Mondtam, hogy felfogom hívni a sofőrt, és megbeszélem vele ezt. Mondta a kolléganőm, hogy ő is mert ez égő volt neki velem szemben. Beszéltek is, majd váltig állította, hogy nem volt benne az smsbe, hiába mondta neki, hogy a saját szemével látta. Hívtam én, írtam neki smst, hogy légyszíves hívjon fel, de semmi reakció. Egyszerűen mar nem tudom mit csinaljak, en probalnam tisztazni, megbeszelni, en sosem bantottam, mas sofornek semmi baja nincsen velem csak neki.


Az az erzesem hogy ennek igy nem lesz jo vege, de egyszeruen nem tudom kezelni ezt az embert.

Ti mit csinalnatok a helyemben? Mi baja lehet velem?


2019. nov. 13. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A regényt nem fogom elolvasni, a fő kérdésedre pedig az a válasz, hogy ha még te -aki benne vagy a szituációban- sem tudod, akkor honnan tudhatná olyasvalaki, aki egyikőtöket sem ismer.
2019. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a főnöködnek kellene megoldani. Négyszemközt meg kellene vele beszélnie, hogy itt nem így működnek a dolgok, fogja vissza magát. Nem értem, miért nem lép, amikor látta, hogy hogy viselkedik az illető.

Egyébként nincs olyan, hogy “hőbölög”, a szó, amit keresel hőböRög. Kérlek, legalább ne írd le százszor hibásan....

2019. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!