Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mért bántak így velem?

Mért bántak így velem?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy cégnél 3 évet mint raktáros.Megelégeltem elvégeztem egy okj felszolgálót amolyan "gyors tallpalót" és angolul kezdtem el tanulni mivel hogy németből érettségiztem anno.Cégen belül átmentem felszolgálónak fő feladatunk a vendégek utáni szennyes összeszedése volt továbbá néha egy kis alle cart- ozás.tehát nem egy bonyolult munkáról volt szó.Miután átmentem beütött a katasztrófa.Az egész cég rosszallóan gúnyosan nézett rám cinikusan.Az ottani felszolgálok kibeszéltek .Hogy milyen bolond vagyok.Hogy szerintük csak kitaláltam hogy angolul tanulok biztos nem igaz.Hozzám se szóltak.Nyomoréknak Gyp- snek hívtak.Ha valamit megtudtak rólam egymás közt beszélték akor direkt a főnök előtt oda ugattak "hogy nem tudsz angolul vagy mi van?"Ketőnek volt érettségije a sok közül nyelv vizsgájuk pedig nem is volt.Körül belül én 3 hónap alatt meg tanultam annyit amennyit ők tudtak angolból.Szóval hülyének néztek kiközösítettek lenézzek,kinéztek.Volt aki előtte takarító nő volt őket elfogadták felszolgálónak.Sőt mikor takarítónő volt én meg raktáros sokat segíttetem neki mikor átmentem felszolgálónak én is mindenféle f..nak elhordott.Nekem az az érzésem hogy gyp - snek hívtak de inkább ők voltak idióták.Egy év után pánikrohamom lett és kiléptem.én 26 éves voltam Pasi. Ök meg 22- 25 ig bezárólag csajok és srácok egyaránt.nem értem ezt az egészet miért néztek így ki.Hozzá teszem eléggé vissza húzódó csendes srác vagyok.

#Rossz légkör.Mobbing.frusztrált
2019. nov. 16. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem bántásból, de kérlek magyarul is tanulj, mert valamk borzalmas a helyesírásod.

És ha már felszolgáló: á la carte


Ezenkívül pedig azt gondolom iszonyatosan buta és korlátolt emberekkel dolgoztál, az ilyenek mindig megpróbálnak visszahúzni az ő szintjükre. Meg hát a legtöbb nő... Írom ezt nőként.

De sose add fel! Elindultál egy jó úton, ne hagyd, hogy bárki visszatartson!

2019. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
valami*
2019. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Beilleszkedesi zavarokra keress ra.
2019. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
1-es azért a te helyesírásod se kutya gondolok itt a valamk-re és szerintem nem így kezdünk valakibe lelket önteni,aki meg is érdemli.
2023. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit végigolvastam abból az jön le, hogy nagyon primitív kollégáid voltak, akiktől a


nyelvtanulás FÉNYÉVEKRE van, innentől kezdve, mivel náluk az, kikezdtek téged. Ennyi.


Az, hogy visszahúzódó vagy rátesz, mert úgy gondolják ebből, hogy nem tudod magad megvédeni.

2023. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!