Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltál nár úgy, hogy dühös...

Voltál nár úgy, hogy dühös vagy valakire és nem tudod, hogy miért?

Figyelt kérdés

Kolegáim közt sokszor előfordul és nem értem ni van ezekkel az emberekkel,pedig bírják egymást.

De nincs konfliktus,csak néha érezni a dolgot...

Mi lehet a háttérben?


2019. nov. 18. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mert te nem tudod, hogy miért dühösek, attól még ők tudják. Erre nem gondoltál?
2019. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Vannak olyan emberek, akik egész egyszerűen irritálnak, ilyesmikért pl hogy taszít a kinézete, a hangja, a nevetése, beszédstílusa stb. De már csak ha meglátom, felmegy bennem a pumpa, ha pedig beszélnem is kell vele, akkor már igazán türtőztetnem kell magam, hogy bunkózzak vele.

Persze igyekszem nem kimutatni, hiszen ha nekem nem ártott személy szerint, akkor nem tehet arról, hogy én hogy érzek az irányába, ezért a tiszteletet megadom neki, és normálisan kommunikálok vele, annak ellenére, hogy irritál.

Nem tudom amúgy mitől van ez, de mostanában egyre több emberre gondolok így. Talán a belső szorongásaimat, fusztrációmat vetítem ki rájuk, fogalmam sincs.

2019. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jav: "hogy NE bunkózzak vele"
2019. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Sokat segítettek.
2019. nov. 18. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!