Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik, ha nem vállalom...

Mi történik, ha nem vállalom el a munkaügyi központ által kiközvetített munkát?

Figyelt kérdés
Nem tudom elvállani mert nem tudok megfelelni a munkáltató feltételeinek, hiába van megfelelő szakmám az állás betöltéséhez. Egyéd más okok miatt nem tudom elválallni. Ilyenkor mi történik, történhet ez után?

2019. nov. 18. 14:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A pénz amit fizetne a munkáltató, kisebb albérletre, szobára sajna nem elég.
2019. nov. 18. 15:26
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de ha nem mész el (bárhogy megindokolhatod) akkor az lehet amit már írtam korábban.
2019. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem.
2019. nov. 18. 15:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el és nézd meg, legutóbb úgy jártam ilyen közvetítő lappal, délután kaptam az ügyintézőmtől, következő nap reggel mentem jelentkezni, majdhogynem lebasztak, hogy mit keresek ott, mert ők már bejelentették, hogy betelt az állás, aztán nagy kegyesen lepecsetélte az egyik és beikszelte, hogy betelt. Korántsem biztos, hogy te megfelelsz nekik vagy időközben nem telt-e be.
2019. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Elmegyek.
2019. nov. 18. 18:28
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp menj el, a pecsét miatt, majd elmondod neki hogy mi van és akkor ő ráírja hogy nem alkalmaz mert..., vagy lehet hogy be is telt már, egyik sem a te hibád és nem lesz semmi következménye.
2019. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!