Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt hogyan reagálnátok le?...

Ezt hogyan reagálnátok le? Vagy mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés
Munkahelyen a kolléga nem meg kér, hogy légyszi, légyszíves hozd ide azt, tedd oda azt, hanem mint egy csicskának szól pl hogy ezt csináld azt csináld.. és te márcsak azért is figyelmen kívül hogyod és utána még neki áll feljebb, hogy nehezedre esett volna mi... miközben ugyanannyi lett volna neki is megcsinálni azt a kis dolgot, mint pl kinyitni egy ablakot
2019. nov. 20. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám figyelmen kívül... beszólnék annak az öntelt gyökérnek, hogy tudja hol van a helye. Amíg nem a főnököm az anyjának parancsolgasson max.
2019. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején letojom az ilyet, de ha nem ért belőle, akkor visszaszólok. Ha megsértődik, annál jobb, addig se szól hozzám. "utána még neki áll feljebb, hogy nehezedre esett volna mi" Az ilyesmire én csak annyit mondok, édes mosollyal az arcomon, szarkasztikus hangnemben, hogy valóban nem esett volna nehezemre, de mivel úgy látom neki is ugyanúgy 2 keze és két lába van, mint nekem, bízom a képességeiben, hogy ő is meg tudja oldani ezt a rendkívül bonyolult feladatot.
2019. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vissza kell szólni, hogy máshogyan kérj meg erre és erre a feladatra.
2019. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!