Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van egy új ötletem a munkahely...

Van egy új ötletem a munkahelyen, növelni fogja az egyik folyamat sebességét, de nem fogok érte semmit se kapni, egy köszönömöt se szoktam. Mit tegyek ezzel az ötlettel?

Figyelt kérdés
Egy észrevétel, és kis fejlesztésről van szó, ami javít a cég egyik folyamatán. De lebaszáson kívül mást nem kapunk itt, szóval mit kezdjek ezzel a fejlesztéssel?
2010. nov. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem ha konnyiti a sajat munkadat akkor az otletedet valositsd meg, ha nem akkor meg hagyd a fenebe...

Es mindenkeppen keress uj munkahelyet...

2010. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feltehetően ezáltal pénzt is hoz (vagy takarít meg a főnöknek).

Én ezt tenném:

Írásban beadnám a módosító javaslatomat a főnöknek és kérnék rá írásban véleményt.

Ez egy előny, ha később béremelést akarsz kérni.

e az ötletedet elővezetheted úgy is, hogy Te megcsinálod munkaidőn túl, ezt és ezt, ennyibe kerül, ennyi pénzt hoz a cégnek és neked fizet számlára a főnököd.

Ha egyik sem megy, akkor is megcsinálhatod, pláne, ha a te unkádat is megkönnyíti.

És tényleg keress másik melót az utóbbi esetben.

2010. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az, már csináltam pár ilyet. Ha írásban adom be, nem olvassa el, max rábólint. Ha otthon csinálom akkor hümmög egyet, és max rábólint. A bevételt nyilván növeli, de csak közvetetten néhány százalékkal.

OK. munkát keresek! szóljatok ha van:)

2010. nov. 16. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Nem azt mondtam, hogy otthon csináld, hanem alvállalkozóként és kiszámlázod. Állapodj meg vele a díjában, írjatok szerződést, válts ki másodállású vállalkozóit.

Ha ez sem megy, akkor keresgélj mást.

2010. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen területen dolgozol egyébként?
2010. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
programozás.
2010. nov. 17. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Phfú...

Hát, akkor is próbáld szerintem kiajánlani alvállalkozóként az ötletedet.

Aztán én azt tanácsolnám, hogy kezdj el másodállásban munkákat vállalni (hozzáteszem nem értek a programozáshoz), de így egyszer a magad lábára tudsz állni.

Kapcsolatok kellenek, jó szakértelem, meg egy jó könyvelő.

Sok sikert kívánok!

2010. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!