Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti ezt hogy latjatok?

Ti ezt hogy latjatok?

Figyelt kérdés
Van egy kollegano aki kozvetlenul mellettem dolgozik. Allandoan leszol mindenkit, beleszol a mas dolgaba es iranyitgat. Meg a fonok szerint is nehez termeszete van. Az osszes uj kollega panaszkodik ra es mar mindenki szolt neki (koztuk en is), de nem valtozott semmit. Na most egy hosszu muszakba egyutt voltunk es bar en semmit nem szoltam neki (hiaba sikerult felidegesitenie engem is 1 ora alatt kb), megis visszahallottam, h engem szid. Meghozza azert, mert szerinte en nem dolgoztam eleget es meg vmit mondott, de ennyit sikerult megtudnom. Mikor szoltam a fonoknek kiderult, h nala is bepanaszolt. Megis mi a feszkes fene baja van az ilyennek? Holnap osszeulunk harman a fonokkel es megbeszeljuk a dolgot. En megis mit mondhatnek? O baszogat es szologat be mindenkinek es megis engem vesz elo? Masreszt meg. A nap elejen odajott hozzam, hogy beszede van velem. Tegnap beszolt neki egy kollega, h ne parancsolgasson neki es kinek kepzeli magat es ennek kapcsak kezdte el mondani, h csak a munka meggyorsitasa miatt csinalja ezt. Megis mi anfeneert nekem mondja, ha mas szol be neki? Mit lehet kezdeni ilyen szituban? Rendesen nincs kedvem bemenni dolgozni es rosszul vagyok. Mire szamithatok ilyen szituban? Termeszetesen elfogom mondani a problemam a fonoknek es megvedem magam, de ilyet mar tapasztaltatok?
2019. nov. 21. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem normalis mar reg le kevertem volna neki 1et szard le ne lassa rajtad h fel idegesit nevesd ki
2019. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira utáljátok (vagy utálod), akkor miért nem áll senki elé és küldi el melegebb éghajlatra? Annyira szomorú látni, hogy felnőttek képtelenek ilyen egyszerű dolgokban kiállni magukért :/
2019. nov. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először is vegyél egy nagy levegőt és nyugodj meg! Gondold végig, hogy a munkádba valóban nem lehet -e belekötni. Az nem baj, ha lassú vagy, esetleg hibázol néha, de teljesíted az elvártakat.

Amikor így összeültetnek valakivel, akkor meg akarják oldani a konfliktust! Tehát meghallgatod miről van szó, nagyon értetlen leszel, hogy mi a problémája veled. Arra ne hivatkozz, hogy másokkal hogy viselkedik, csak a veled való ellenségességére.

2019. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenki elkuldte mar 2-3x. De hat o a fonoknek is megmondja a magaet sajna
2019. nov. 21. 00:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elvartakat teljesitem. Igazabol annyi baja volt, hogy szerinte tobbszor elhagytam a munkateruletet. Konkretan vannak feladatok nap kozben amit nem a szokasos helyen kell csinalni es most en csinaltam meg egelet. Igy hat ebbe belekotni nem igazan lehet. De aki kotekedni akar az tudjatok. Kotekedik
2019. nov. 21. 00:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Most sikerült teljesen egyoldaluan megfogalmazni
2019. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Probáltad levegőnek nézni?Sajnos ismerős a szitu és baromi nehéz ügy.
2019. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mi történt, hátha tanulságos másoknak is.
2019. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj próbálj meg hatni rá úgy, hogy azt hangsúlyozod ki, hogy te jót akarsz neki, ezért szólsz, hogy minden kollégánál kezdi kihúzni a gyufát és ez neki sem jó, ha egy olyan munkakörnyezetben dolgozik, ahol mindenki pikkel rá.
2019. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!