Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez egy őszinte...

Szerintetek ez egy őszinte ajánlat? Elfogadnátok? Hogy látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen egy ismerősöm ajánlott,munkát,hogy vegyem át tőle az egyik helyen ahova bedolgozik.Néhány óra lett volna hetente különböző napokon.De ezzel kapcsolatban megkellett ott kérdeznie a főnökasszonyt,aki végül nem egyezett ezzel.Azt mondta külső személy nem dolgozhat ott.Szabályszerűen kell eljárnia és kellenne szerződés meg miegymás.Gondolom a munkát végül egy "belső" ember kapta meg aki már ott dolgozik.Pedig elég nagy befolyása van az illetőnek is aki ajánlotta a munkát.Azt is mondta a másik helyre ahova bedolgozik oda simán elfogadtak külső személyt helyette.Oda is elmehettem volna ha megkér...igaz 20km-t kellett volna utazni,nekem nem lett volna gond,nekik lehet igen.Most ugyanez az ismerősöm mondta ha szeretnék egy kis gyakorlatra szert tenni akkor lehetne nála hetente két napot gyakorlatozni.Hozzátette csak akkor ha nagyon szeretném.Most dilemmábban vagyok ezt csak szánalomból vagy könyöradományként ajánlotta-e fel,mert ha akarta volna eddig is felajánlhatta volna,meg valójában elgyőzi ő azt a munkát.Munkára szükségem lenne,mert egy ideje munkanélkül vagyok.Meg ha ez gyakorlat lenne valószinű pénzt nem kapnék érte,még nem tisztáztuk a részleteket,de mivel ezt a munkát ő csinálja,győzi is,nem hinném,hogy csak azért felvenne valakit,hogy fizessen neki,még akkor se ha van neki miből.

2018. jan. 18. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem fogadnám el.
2018. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha pénzt akarsz kapni, szerződést is kérj.

Az üzlet az üzlet, barátság az barátság;)

2018. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el.
2018. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!