Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul érzem magam, mert...

Rosszul érzem magam, mert lázasan itthon maradtam?

Figyelt kérdés

Mai napig szabin voltam, ma kellett volna mennem, de a hétvégén lebetegedtem, lázas vagyok, fejem fáj állandóan, néha csak fekszek.

De most bűntudatom van, mert nem mentem be dolgozni. A főnökömnek is problémát okoztam ezzel.

Mit tegyek?


2019. nov. 27. 07:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Megfertőzhetnéd a többieket, vagy begyűjthetnél valami szövődményt, ez nem ilyen egyszerű hogy "azért járni tudok, el tudom látni a munkámat".

A munka törvénykönyvében is benne van, hogy munkaképes állapotban kell megjelenni a munkahelyen és ez magábanfoglalja azt is, hogy nem vagy beteg például.

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod. Aki mindig meg akar felelni másoknak mindenben (olyanban is, amire nincs ráhatása) sose tud ellazulni és mindig attól fél: mások rosszat gondolnak vagy gondolhatnak róla.

2019. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
5- ha tényleg annyira beteg mint mondja, nem a nyelvtannal fog foglalkozni. legalább ilyenkor álljatok le.
2019. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%
#12 Ha elmondása szerint a munkáját el tudná látni, akkor a nyelvtannal is tud foglalkozni...
2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
6%
lázasan , fájó fejjel? az vesse rá az első követ aki még nem hibázott.. egy névtelen fórumon nem kell ez a kivagyiság.. amíg érthető amit ír addig nem kéne b@@szogatni.
2019. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Most idejöttél a másik accodról bevédeni magad?
2019. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen ez a másik felhasználóneve. A megvédős fiók :DD
2019. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#14 Most halál őszintén: Egyszer részegen beszélgettem valakivel Messengeren, és sokkal helyesebben írtam, mint józanul :D


Akkor valahogy volt türelmem szépen átnézegetni, kijavítani a hibákat.


Erre máskor is figyelek, de telefonról sokkal gyakrabban mennek elírások (ott könnyű is félrenyomni)

2019. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Fekszek, pihenek, ölemben a laptop, csak akkor kelek fel ha muszáj. Fáj a fejem is, hol melegem van, hol pedig a hideg ráz. Álmos is vagyok, mert az éjszaka alig aludtam, azon járt az eszem, hogy mikor írjak a főkömnek, és hogy email-t vagy sms-t.
2019. nov. 27. 11:31
 19/25 anonim ***** válasza:
megvédős fiók. nem unjátok már? csak azért mert én , nem ugrok rá birkamód a kérdező hibáira? nem egy felhasználó vagyunk.
2019. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hívd fel.


A hangodon is hallani fogja, hogy tényleg szarul van.

2019. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!