Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul érzem magam, mert...

Rosszul érzem magam, mert lázasan itthon maradtam?

Figyelt kérdés

Mai napig szabin voltam, ma kellett volna mennem, de a hétvégén lebetegedtem, lázas vagyok, fejem fáj állandóan, néha csak fekszek.

De most bűntudatom van, mert nem mentem be dolgozni. A főnökömnek is problémát okoztam ezzel.

Mit tegyek?


2019. nov. 27. 07:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#18 Ez teljesen irreleváns információ a kérdés szempontjából. Most nekünk akarod bizonygatni, hogy mennyire beteg vagy? Tán mi vagyunk a főnököd? Felnőtt ember vagy és annyit nem tudsz magadtól eldönteni, hogy menj-e dolgozni vagy maradj otthon? Hihetetlen milyen életképtelen emberek vannak.... és az ilyenek szavazhatnak. Nem tudja eldönteni, hogy mit tegyen ha beteg, hát besz_rok bmeg...
2019. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jobbulást!


Figyi, én is ilyen voltam régen. Ha beteg lettem, már furdalt a lelkiismeret, hogy a csapatnak nem segítek és a főnöknek miattam egy emberrel kevesebbek kell számolnia, stb.


De aztán sikerült megtanulnom ezt leküzdeni és rájöttem, ez nincs így.


A főnök ugyqanis számol azzal, hogy nem robotokat vesz fel, akik makkegészségesen készenlétben állnak az év 365 napjában


***


Tudom, hogy félsz, a főnök lógosnak tart, mert pont a szabi végére betegszel le.


Pedig kb nem is érdekli. Inkább azt nézi, hogy a távollétedben kell e, hogy helyettesítsenek, vagy elegendően lesznek a többiek.


De nem gondol rólad rosszat.


***


Sokkal rosszabb, amikor betegen mész be.


Megtudnám fojtani a kolléganőmet, aki mindig bejön full betegen, köhög 2-3 napon át, sikeresen körbefertőzi az irodát aztán kiiratja magát táppénzre.


A kollégáid nevében is mondhatom, hogy jó, ha betegen otthonmaradsz. Illetve a főnöködnek is jobb, hogy nem megy el mindenki csoportosan betegszabira azért, mert betegen bementél és megfertőzted a fél irodát.

2019. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
érzelmi intelligencia kb 0 az oldalon. ezért menekül a többség innen
2019. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmit. Ne dolgozd betegre magad (vagy ne dolgozz betegen) egy olyan cég miatt, ami nem a tiéd, ha érted mire gondolok.
2019. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
9: Te viszont hülyeséget írsz. Először is: Honnan tudod, hogy nem ágyban fekve, telefonról ír? Másodszor: Az egész betegsége alatt csak feküdnie kellene, és a plafont bámulnia? Miért ne olvashatna, tévézhetne vagy ilyesmi?
2019. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!