Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van/volt ilyen helyzetb...

Más is van/volt ilyen helyzetben (munkahelyi megkülönböztetés?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy ameddig nem adódik más alapon, elfogadtam egy állást önkormányzati szervnél, azonban csak közfoglalkoztatás keretében. Azt csinálom, amit a többi kolléga, irodai munkát végzek, ezért viszont csak 70.000 Ft-ot kapok. Ez több, mint a semmi, ameddig keresek más állást. Képzett és művelt vagyok, nem számítottam arra ami itt folyik.


Teljesen másképpen kezelnek, mintha nem is lennék ember. Nem tudom, hogy miért van erre szükségük. Csak akkor érzik magukat embernek, ha valakit meg tudnak alázni?


Egyszer a főnök elküldött csapatépítőre (kellett a létszám), erre fintorogva kérdezték, hogy "Te is jössz?"

A legkegyetlenebb az, hogy ha valaki névnapot tart összegyűlnek a tárgyalóban sütizni, és engem egyedül lenn hagynak! Soha nem hívtak, ha fel is köszöntöttem a névnapost, sőt kapott egy kis ajándékot(édesség)- akkor még nem tudtam mi a helyzet- is.

Céges rendezvényre sem hívnak meg. Undorodom tőlük! Ennyit számít a státusz? Ugyanolyan képzett vagyok, és voltam már magasabb pozícióban is. Sőt van aki nem ért a géphez és nekem kell megcsinálni helyette, mert emelt számítástechnikát tanultam! Alig várom, hogy elmenjek! Remélem visszakapják valamilyen formában az élettől, azt amit ők művelnek! Hányok!



2019. nov. 28. 08:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
TUDOM MI BAJUK VAN! AMIKOR MÁS KÖZFOGIS ITT VOLT ŐT SEM HÍVTÁK FEL SÜTIZNI! ENNYI. A KÉRDÉSEM AZ VOLT, KI VOLT MÁR ILYEN CIPŐBEN.
2019. nov. 28. 14:19
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy ép, bocsi.
2019. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!