Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ez évi szabadságot meddig...

Az ez évi szabadságot meddig lehet kivenni? Utána mi lesz ha marad? Elveszik?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Férjemnek a héten szoltak hogy sok napja van(na azért nem annyi mint neked) és nem viheti át jővőre ki kell használnia.Mivel ez az első éve igy nem tudjuk hogy ez most hogy megy,mi is azt hittük át lehet vinni de azt mondták nem.Fél gyár szabin lesz decemberbe mert kb mindenkinek maradt napja:)
2019. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én már régóta dolgozom itt és eddig nem volt gond csak most jött egy kukacoskodó rosszindulatú főnök. Ezért akartam tájekozódni elveheti e a napjaimat arra hivarkozva, hogy a szabályok nem ismerete nem jogosít fel a nem netartásukra. De nem szólt a szabik miatt eddig.
2019. nov. 29. 10:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mihamarabb kérdezz rá.Azt férjemnek nem mondták mi történik akkor ha nem használja ki,hogy elveszne -e.Neki azzal indokolták miért van ez igy mert törvényben ez van.
2019. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A többieket kérdeztem. Nekik sem mondtak semmit. Sokan nem is tudnák kivenni mert olyan munkájuk van.
2019. nov. 29. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!