Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen temak erdeklik a noket...

Milyen temak erdeklik a noket beszelgetesnel?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem egy kollektív massza vagyunk, szóval nem érdekli mindegyikünket minden téma. Valakit ez, valakit az.

Az általánosságban elmondható, hogy az emberek szeretnek a hobbijaikról és az érdeklődéseikről beszélni, szóval kezdhetsz ezzel.

L

2019. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Sem a nőket, sem a pasikat ne vedd soha egy kalap alá!


Pl én teljesen kilógok a társadalom birkái közül.


A vulgáris témák hidegen hagynak.


A szimpla beszélgetés kezdeményezést pedig gyakorolgatni kell, ha ennyire bizonytalan vagy.


+Egy tanács:

Első sorban ne azt nézd 'huuuuu, nő...', hanem vedd ember számba s azt az embert ismerd meg.

Ha emberként helyt áll, akkor haladj tovább.


Rengeteg faszi teljesen para, ha nővel kell beszélni...

Egyik üzleti úton is olyan szerencsétlen volt a másik fél kivel csak kezet kellett fognom... Mintha meztelen nő állna előtte, míg a szűz kis tekintete nem tudja hova nézzen. A dadogás, hablatyolás után felkeltem, megköszöntem s nemet mondtam az együtt működésre.


S tanuld meg megtisztelni az embereket, ha kiírsz kérdést vagy bármit bárhova, azt tedd rendesen.


(Vagy kisgyerek vagy? Nem sértésből kérdem.)

2019. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem a közös nyomócsöves dízelmotor működése...

Hanem kb.:

https://www.youtube.com/watch?v=ydrtF45-y-g

De lehet a barátnő testvérének a húgának a pasiját kibeszélni, vagy hogy melyik boltba menjen megvenni a 120. fehérneműt.

2019. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Ahány nő annyiféle. Pl én annak ellenére, hogy szeretem a körömlakkokat nem sokmindent tudok beszélni róla sem a Julcsi magánélete nem érdekel. Sokkal szívesebben filozofálok az élet kialakulásáról, a 2. világháborúról, vagy a politikáról. Vannak egyszerűbb és nehezebb témát kedvelők. Ki kell ismerni az illetőt, próbálkozni kell mindenféle témával és aszerint beszélgetni.
2019. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
A leggyakoribb téma nőknél más emberek kibeszélése a hátuk mögött. A 2. leggyakoribb a vásárlás-szépségápolás.
2019. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem pl. minden érdekel, tudomány, történelem, irodalom, nyelvek, zene, szabadidő, kultúra, ja és szeretem hallgatni az értelmes embereket, sokat lehet tőlük tanulni. Múltkor az autókról beszélgettem egy pasival, pedig nem értek a kocsikhoz. Sztem tök jól kikupálódtam. Csak sajnos a férfiak tényleg nem mernek beszélgetni, mintha a nőket csak a ruhák érdekelnék. Azokat megveszem meg hordom...
2019. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem ezek: autók, szex, ízeltlábúak és növények határozása, fantasy regények, animék/mangák. De én általában kilógok a sorból, szóval ne ez alapján próbálj más nőknél beszélgetést kezdeményezni. :D 35N
2019. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!