Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell kiakadni azon ha...

Miért kell kiakadni azon ha megkérdem a munkahelyen lesz-e pulykapénz karácsonyra?

Figyelt kérdés

Most ezen mit kell kiakadni? Csomó helyen van jutalom pulykapénz karácsonyra, van ahol 13. havi stb.

Én meg rákérdeztem itt mi és mennyi várható pulykapénznek. Kiakadtak kiabáltak hogy menjek oda ahol van és miért lenne stb.

Miért olyan provokatív ez a kérdés? Ha nincs hát nincs de miért nem lehet lezárni azzal hogy „nem lesz „ és pont?


2019. dec. 2. 11:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskolában az informatikusnak nem szokás pulykapénzt adni. Pláne, ha Balázskának hívják. :DDDDDDDDD
2019. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

Nincs pulykapénz, sőt a karácsonyi buliba nektek kell sütit vinni és az üdítő fogyasztást is levonják majd a béredből. De jó hír, hogy ha rákos leszel, akkor kapsz 3 nap szabit és csak utána rugnak ki.

Még mindig nem unod a hazudozást?

2019. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"sőt a karácsonyi buliba nektek kell sütit vinni és az üdítő fogyasztást is levonják majd a béredből. "



Évek óta nincs itt karácsonyi bohóckodás. Hál istennek.

2019. dec. 2. 12:11
 14/20 anonim ***** válasza:
Főnöknek igaza van!
2019. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg rákérdeztem itt mi és mennyi várható pulykapénznek


itt

ITT


8 ÉVE vagyok ott...

ritka gyenge kamu

2019. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Gondoltad hogyha 8 évig nem volt akkor a te kérdésedre lesz?


Sajnos Magyarországon csak a kiváltságosok része a karácsonyi pénz vagy 13. havi fizetés. Sajnos ebből a szempontból (és sok másból is) még fényévekre vagyunk ny -európától.


Realisztikikusabb lenne egy karácsonyi bulit vagy gálavacsorát kérvényezned.

2019. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Sajnos Magyarországon csak a kiváltságosok része a karácsonyi pénz vagy 13. havi fizetés. "


Dolgoztam olyan helyen ahol adtak karácsonyra, sőt ezen kívül is volt kb évi 2x egy kis extra(de nem mindig, szóval kiszámíthatatlanul)

Most meg olyan helyen dolgozom ahol semmi nincs, csak az alap fizu.

Viszont nagyságrendileg évi bő 1 millióval többet keresek, mint az előzőnél minden extra pénzt beleszámolva.


Szerintem az éves összes jövedelem számít, nem az, hogy adnak e ilyen olyan pulyka pénzt, 13. havinak mondott jutalmat vagy bármit.

2019. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
"Csomó helyen van jutalom pulykapénz karácsonyra, van ahol 13. havi stb." - Csomó helyen meg nincs. :-)
2019. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Balu, amilyen helyen te dolgozol a kérdéseid alapján, örülj neki, hogy egyáltalán kapsz fizetést, ha pedig mindig a kijelölt fizunapon kapod, azt meg egyenesen tekintsd luxusnak! Pulykapénz, jutalomosztás? Hol élsz te? Az ilyen dolgok csakis a csókosok kiváltságai lehetnek.
2019. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"ha pedig mindig a kijelölt fizunapon kapod, "



Na ilyen az utóbbi 10 évben nem fordult elő itt senkivel. A bérnek hó 10-ig kell jönnie benne van a munkaszerződésben, aztán hol 15 hol 20 hol 25 hol átcsúszik a másik hónapba.

A főnök válasza erre: ez van akinek nem tetszik....

A szokásos.

2019. dec. 2. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!